2733
2764

احساس کنید اجازه ندارید مریض باشید

اجازه ندارید بیفتید 

هر جور هست باید بلند بشید  و دست یکی دیگه  را هم بگیرید ؟؟؟

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

جمعه چند روز پیش حالم بد بود ولی حال همسرم بدتر بود. مجبور شدم پاشم سوپ و شیر و اینا اماده کنم..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بله همین الان پسرم به شدت تب داره و من نمیدونم چکار کنم 

بروفن بهش دادم به شدت هم خوابش میاد و خسته اس نمیتونم بیدارش کنم 

خودم خوابم میاد ولی منتظرم صب بشه ببرمش دکتر

برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا 😍😍خدا حاجت همتونو بده ان شاالله ، لاحول و ولا قوه الا بالله توکلت علی الحی الذی لایموت
بله همین الان پسرم به شدت تب داره و من نمیدونم چکار کنم بروفن بهش دادم به شدت هم خوابش میاد و خسته ا ...

من عید دو سال پیش بود . همسرم خونه نبود.  نصف شب دخترم تب کرد . دو و نیم نصب شب بردمش بیمارستان حسین فهمیده 

اول بردم درمونگاه شهرک خودمون . اونجا گفت ببر بیمارستان فهمیده 

خدا می دونه تا صبح چی کشیدم.

اگه تبش پایین نیومد به نظرم زودتر ببرش

من عید دو سال پیش بود . همسرم خونه نبود. نصف شب دخترم تب کرد . دو و نیم نصب شب بردمش بیمارستان حسین ...

بد شانسی منو ببین 

شیاف هایی که دارم تاریخش گذشته 🥲

مواظبش هستم 

برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا 😍😍خدا حاجت همتونو بده ان شاالله ، لاحول و ولا قوه الا بالله توکلت علی الحی الذی لایموت
از وقتی مادر شدم همیشه همینطور بودم

منم 

مادر بودن خیلی سخته من الان حاضرم خودم تب کنم تا صبح نخوابم ولی بچم تب نداشته باشه خوابش آروم و راحت باشه 

دلم نمیاد بیدارش کنم ببرمش دکتر بس که خسته اس بچم 

2706