2733
2764
عنوان

برای پیشگیری از تب دنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 22 پست
تهران کسی بوده که تب دنگی بگیره؟ بدون اینکه بره مسافرت؟

نمی‌دونم من اخبار رو از نی نی سایت دنبال میکنم 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
نمی‌دونم من اخبار رو از نی نی سایت دنبال میکنم

فک نکنم تو تهران باشه، بیشتر جاهای گرمسیری مثه جنوب و ایناس، من‌ اخبارو خوندم میگفت بعضیاشون که مبتلا شدن دوبی رفتن و مسافرت بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فک نکنم تو تهران باشه، بیشتر جاهای گرمسیری مثه جنوب و ایناس، من‌ اخبارو خوندم میگفت بعضیاشون که مبتل ...

شنیدم شمال و جنوب بخاطر وجود دریا هستش

خب تو تهرانم دریاچه چیتگر هست دیگ ممکنه پیش بیاد 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
شنیدم شمال و جنوب بخاطر وجود دریا هستشخب تو تهرانم دریاچه چیتگر هست دیگ ممکنه پیش بیاد

چ بدونم والا ، شاید

خدا بخیر کنه هر سال یه عذابی برا ما ایرانیا نازل میشه، اون از کرونا اینم از این