2733
سلام به همه عزیزان اهدا تخمک - جنین - اسپرم - و رحم اجاره ای 09359724243 تل: ehdatokhmak - @ehdaesperm@ پاسخ سوالات در کانال ها با قرارداد حقوقی ، و نحوه انجام کارها معرفی بهترین پزشکان متخصص در مشهد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام منم ۴سال ازاین دکتر به اون دکتر ولی هیچ نتیجه نگرفتم مشکل من پی سی او  هست عمل لاپراسکپی مهناز منصوری  انجام دادن وبرای ای یو ای رفتم پیش منصوری ولی هرسری برای سونو میرفتم دکترای مختلفی بودن سونو میکردن انقدر بهم امپول زدن برای ای یو ای که بجای تخمک کیست درست شد دنبالش ول کردن بعد یکسال رفتم پیش خادم که شنیده بودم تو مطبش ای یو ای میکنه بعد که رفتم اونم گفت ای یو جواب نمیده ای وی اف باید بشی ولی بازم ما کارمون انجام میدیم که برای ای یو ای امپول داد زدم اونم شد کیست دیگه گفتم ولللش

سلام. دوستان هزینه ای وی اف چقدر میشه تو مرکز نوین؟

من با بیمه تامین اجتماعی حدود 936 هزار تومن دارو هام شد 

سه و هشتصدم باید واریز کنید 

البته این وسط هر بار هزینه ویزیتم 30 تومن آز اسپرم 25 سونو داخلی رو یادم نیست ! دیگه پیه 6 تومن حداکثر رو بمال !البته اگر مشکل دیگه ای نداشته باشی

2706