2733
عنوان

کیا تهران خونه اجاره دادن بعد از عید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 78 پست
هیچی عزیزم تولد خواهرزادم بود دو ماه بعد اون تریخ. خواهرم دنبال تدارکات و دیجی و پدیرایی و اینا بود. ...

بخدا انقد گشتم تا دوباره پیدات کنم🥵خداروشکر ک سو تفاهم بود...انشالله یه زندگی شاد و قشنگ داشته باشید😉🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخدا انقد گشتم تا دوباره پیدات کنم🥵خداروشکر ک سو تفاهم بود...انشالله یه زندگی شاد و قشنگ داشته باشی ...

مرسی عزیزم. ببخشید تو رو خدا. بعضیا فک میکنن شاهکاره پربازدید شدن میان کلی حرف میگن به آدم که دروغگویی و فلان. حوصله نداشتم  گفتم نی نی یار حذف کرد سه تا تاپیکمو.  فدات بشمگ همچنین   

ممنونم عزیزم مشکلم حل شد خدا رو شکر. سو تفاهم بود 

خداروشکر 😍😍

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۶۰ کیلو😍🥰 😎😎من می تونم💪💪💪💪   فرودین ۱۴۰۳ ،،، ۹۸ کیلو    خرداد ۱۴۰۳،،، ۹۱ کیلو            کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...