2733

اینایی که میگن اعتقاد نداریم و چرته منم مثل شما بودم تا سرم اومد ....

حالا هرچی از نامزدم جدا شدم طلسمی که برام نوشته بودن

جدایی ،ابلیس ،مرگ بود 

یعنی دعا نویسه می‌گفت اگه از طریق دوتای اولی جدا نمیشدی ازش در نهایت مرگ بود واست 

بعد ی نفر بهم گفت وقتی طلسمتو آزاد کنی اونی که نوشته واست میمیره 

یکی از فامیلا که خیلی باهاشون دشمن بود فوت کرد 

گاهی وقتا حسم دلم میگه خودشه اما باز میگم مرده پشت سرش حرف نزنم 

واقعا نمی‌دونم چی بگم چی به سرم اومد و چقدر بدبخت شدم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم هیچ جوره اینا تو کتم نمیرفت...ولی الان تسلیم شدمو باور کردم.چون یکی دور و برمه که خیلی تو همه چی بربیاری میاره پشت سرهم توی تمام زندگیش.تمام خانوادش اینجوری ان...

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو رو خدا میشه ب من کمک کنی یا برای من از اون کسی ک پیشش رفتی بپرسی... اخه من میدونم یه نفر هس همه جور طلسم و چیزای بدی انجام میده برای زندگیم مطمعنم... جالا نمیدونم بخاطر اینه ک هرروز هرساعت ایت الکرسی و دعا اینا میخونم هس زندگیمو نگه داشته 

منم یه مدت همش بدبختی سرم میومد واقعا به مرز دیوانگی و جنون رسیده بودم دیگه کم مونده بود برم تیمارستان که اتفاقی یکی بهم یه دعانویس معرفی کرد. بهم گفت طلسم شدی و من پول دادم باطلش کنه بعدش اوضاعم خیلی بهتر شد عین معجزه و یکی از اقواممون که خیلی با ما مشکل داشت در عرض ۳ماه شوهر، پسر و برادرش فوت کردن. نمی‌دونم ربطی داره یا نه

آیا بهتر نیست فکر کنیم فردا روز جدیدی است که هنوز هیچ اشتباهی در آن رخ نداده است؟
2706