2777
2789
عنوان

تجربه ی بدِ ازدواج زنای خارجی با مردای ایرانی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3798 بازدید | 64 پست
خب ک چه بد خوب هرجا هست  مردای ایرانی هرچی باشن از خارجی ها بهترن

نظرات متفاوته ولی بی اف من خارجی هست و در مقابل مردای ایرانی واقعا فرشتس...البته نظر شماهم محترمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذارید ی نمونش رو خودم بگم وقتی بعد بارها خیانت به خانواده گفتم چون میخواستم طلاق بگیرم پدر شوهرم گف به پسرم نمیاد نکنه تو کسیو میخوای؟بعد که بهش ثابت کردم زدن به در و دیوار که من برگردم اونوقت خواهر شوهرم چی گف؟گف برو خداروشکر کن طلاقت نداد داداشم گفتم من میخواستم طلاق بگیرم نه اون..در ضمن من نرفتم با پیرمرد اون رف سراغ دست خورده بقیه...اون لحظه دوس نداشتم دعا کن سرش بیاد ولی خیلی دلمو شکوند...

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    
نه عزیزم من اینو از اپلیکیشن Quora کپی کردم اونجا همه از تجربیات خودشون مینویسن من یه روزی اینو خوند ...

من خودم با خیلی از زنای خارجی که همسرشون ایرانی بوده حرف زدم واقعا راضی آن عربا که با مجرداشونم حرف زدم عاشق مردای ایرانی ان واقعا دلشون می خواد همسر آیندشون ایرانی باشه

اما من خودم 50. 50 ام 

رسول مهربانی ها حضرت محمد صلی الله علیه وآله : «مؤمن، شوخ و شنگ است و منافق، ترش رو و خشمگین» خب بنده یک عدد انسان شاد و مهربونم و صد البته عاشق خدایی که منو لایق دونست و محبت امیرالمؤمنین و فرزندانش رو در دل من قرار داد  
وا حالا تو خود این امریکا و اروپا سر کرونا التماس میکردن تو رو خدا زناتونو نزنید😑 کلی امار خشونت ع ...

من نظری راجب این چیزی که شما گفتید ندارم چون چیزی نخوندم راجبش ولی اینو بگم تو اروپا و امریکا اکثرا همه دو ملیتی یا چند ملیتی هستن شما تو امریکا اصلا نمیتونی امریکایی اصیل پیدا کنی چون اکثرا از اسیا رفتن و خب فرهنگ اسیا هم متفاوته شاید چون نمیتونن باهم کنار بیان بخاطر تفاوت فرهنگ امار خشونت های خانگی بالا رفته

نه عزیزم من اینو از اپلیکیشن Quora کپی کردم اونجا همه از تجربیات خودشون مینویسن من یه روزی اینو خوند ...

به نظر منم واقعیته.ولی مرد بد همه جا هست .ولی اخلاق مردای ایرانی اکثرا همین بچه ننه بودن و اعتماد به نفس بالا و زورگویی هس چون از پدرو مادرشون الگو گرفتن.100 درصد اینجور نیستن ولی حداقل 70 درصد همینن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
واقعا. مرد ایرانی زنش ازش نالاونه بس که سرده اونوقت چه جوری میره بایه فرهنگ دیگه ازدواج میکنه

😲😲😲 واقعا سردن؟ من که چیز دیگه ای می بینم 

رسول مهربانی ها حضرت محمد صلی الله علیه وآله : «مؤمن، شوخ و شنگ است و منافق، ترش رو و خشمگین» خب بنده یک عدد انسان شاد و مهربونم و صد البته عاشق خدایی که منو لایق دونست و محبت امیرالمؤمنین و فرزندانش رو در دل من قرار داد  
2801