2733
عنوان

من تازه فهمیدم با شامپو فرش چیکارا میه کرد 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 73206 بازدید | 161 پست
سمانه جون میشه یه راهکار بدین واسه ریشه خیلی کدر شدن یه بار با شامپو فرش شستم بدتر شد

اونو باید بشوری خشکشویی نمیشه

با پودر صابون دستی بشور بذار یه کم آب و کف بمونه بعد آب بکش زیرشون باید لگن بذاری مصیبته ول کن 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سينكم با اين كه نو نو هست اما پر لك شده

شوینده اسیدی نریختی؟ 

اگه نه، با پودر دستی محکم بشور بعد با  سرکه و جوش شیرین همه جاشو آغشته کن یه ربع صبر کن  بعد بساب بعد آب بکش اصولا باید بره 

شوینده اسیدی نریختی؟  اگه نه، با پودر دستی محکم بشور بعد با  سرکه و جوش شیرین همه جاشو آغ ...

نميدونم از اول همين بود😭

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
سمانه جون من گازم صفحه استیل دیشب این کارو انجام دادم واقعا تمیز شد همیشه مشکل داشتم مرسی از راهنمای ...

خدا رو شکر ☺️

فقط شامپو فرش رو هیچوقت به پارچه ی مبل نزنید کدر میکنه 

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
برای تمییز کردن دیوار با شامپو فرش دیوار باید رنگ روغن باشه حتما ؟ دیوارای خونمون از دست بچم کثیفه ...

بله عزیزم 

دیوار گچی فقط با تراشیدن و سمباده نرم تمیز میشه 

بچه ها پارکت رو هم بشورین   با لیف  و کلا توجه داشته باشین از کف شامپو فرش استفاده ...

عزیزم سلام

پارکت رو با کف شامپو فرش بشورم؟؟

مشکلی نداره؟

نیکی چو از حد بگذرد،،نادان خیال بد کند..
عزیزم سلام پارکت رو با کف شامپو فرش بشورم؟؟ مشکلی نداره؟

سلام عزیزم نه هیچ مشکلی نداره 

سعی کن آب کفش خیلی کم باشه و کاملا هم خشک کنی. 

علاوه بر اون میتونی محلول آب و یک قاشق سرکه سفید توی یه ظرف اسپری مثل شیشه پاک کن خالی بریزی ، اسپری کنی به کف و تی بکشی 

اگه سرکه زیادتر از اونچه که گفتم نریزی و با تی خوب بکشی تا خشک بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد پارکتات برقی میفته که کیف کنی. 

2706