2733

شاید خیلی هاتون بدونین

من واسه اون افرادی مبگم ک مثل خودم نمیدونستن

من همیشه قرمه توی رستورن میخوردم یه مزه ی خاصی میداد که خیییییلی دوسش دشتم و همیشه میگفتم این چ سبزی یا ادویه ایه ک این مزه رو داره

یبارم همسایمون نذری اورد همون طعم رو میداد

خودم انقدرررر سبزی های مختلف امتحان کردم ولی بهش نرسیدم

تا اینکه دیروز بحث غذا بود ، یکی از همکارا بهم گفت داخل قرمه سبزی یه کوچولو خیییییلی کم زیره بزن خوشمزش میکنه

امروز امتحانش کردم و در کماااال ناباوری به اون مزه رسیدم!😄😄😄

متوجه شدم ان چیزی ک من دنبالش بودم زیره بود😁👌

زیاد نریزید هاااااااا

یه کم خیییلی کم

مثلا من توی یه قابلمه واسه ۸ نفر یک سوم قاشق مربا خوری ریختم

پودر زیره سیاه داشتم

نمیدونم سبزش بهتره یا سیاه

شما هم اگر تجربه ای دارین بگین استفاده کنیم😄

بجز خوب سرخ شدن سبزی و ریختن شنبلیله خشک و اینا

لایک

کاربر 𝙗𝙤𝙮 ✨🙂 امضام بخونید. روزی که  خدا و امام حسین و حضرت یونس (ع)  آرزهامو برآورده کردن و بهم نشونه های غیبی دادن   کافیه فقط دلت پاک باشه. بیین چطور خدا کمکت می‌کنه🙂 کمک به حیوانات یادت نره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ریحان بنفش خشک می ریزم عالی میشه ی کم خیلی کم هم رب انار

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم  به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره

من جدا یه قاشق چای خوری رب آرد شنبلیله و نعنا جدا تو روغن سرخ میکنم اضافه میکنم به خورشت 

از رب انار و اینا خوشم نمیاد فقط لیمو و یه قاشق آبلیمو همه عاشق قرمه سبزی که میپزم میشن یه قلم به خورش اضافه میکنم

من زیره بریزم میخارم🫤

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌
2706