2777
2789
عنوان

پیش به سوی دبستان

| مشاهده متن کامل بحث + 473039 بازدید | 4574 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه.

یلدا تون مبارک دوستان .با آرزوی غروب غم ها و طلوع شادی ها.
و همچنین
صمیمی تر شدن دوستی هامون.

دوستون دارم.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام دوستان

یه وبلاگ پر از لباس با طرح و رنگ و سایز مختلف......از 4 ماه تا 12 سال با قیمت های استثنایی
اگر دنبال لباس راحتی واسه زمستون بچه هاتون هستین و در عین حال میخواین هم کیفیت خوبی داشته باشه و هم قیمتش مناسب باشه،این وبلاگ رو از دست ندین.
امروز دو طرح جدید اضافه شد.
یکبار برای همیشه مشتری دائم و هر فصل ما خواهی شد.
www.ninipoosh.blogfa.com
.....................................................................
و در این وبلاگ وسایل مناسب سیسمونی تا دو سال....اعم از ساک لوازم کودک،چند تیکه های نوزادی،پیش بند و جغجغه،پاپوش و کفش،لباسهای مخمل و سرهمی،تشک تعویض و پتو اسپانیایی و .... ارائه می گردد........
همگی با کیفت عالی و قیمت مناسب.
www.sismoonishop.blogfa.com
سرنوشت را کی توان از سر نوشت...
سلام دوستان خوبم.

ممنون آفتاب جونم.خیلی دلم برات تنگ شده.برای میترا هم همینطور.از ته دلم میگم.حتی اگه شما هم دوستم نداشته باشید من دوستون دارم.جدی میگم.
گرفتارم.وگرنه خیلی دوست دارم یه قرار بذاریم.اگه قرار بذاریم ممکنه مجبور بشم با رادین بیام و تو ساعتی که هلیا مدرسه هست!

نیکای عزیزم شما هر سوالی داری بپرس.من هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.همینطور بقیه ی دوستان این تاپیک.

ترگل جون نمی خوام فضولی کنم.ولی منم آی پدم رو از همونجایی که خریدم برنامه فارسی داشت توش.منتها صفحه کلیدش عربیه.حروفی که تو عربی نیست مثل پ و چ و ژ و آ رو دستم رو می ذارم مثلا رو ب و نگه می دارم.بعد بالا ی ب حرف پ میاد و دستم رو می کشم روش.پ تایپ میشه.
بقیه ی حروف فارسی رو هم همینطور.
فکر کنم آی پد شما هم باید داشته باشه.اگه نداره ببر از همون جا که خریدی برات برنامه فارسی نصب کنه.خودت هم راحت تر تایپ می کنی.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.
سلام سیلویا جون.

سوده پارسال چند بار گذاشت.جلسات در رابطه با تغذیه هم همینطور.امسال که خبری نیست هنوز.
چطور مگه؟
سلام

آلیس جون این چه حرفیه؟من که خیلی دوست دارم.و همیشه ازت انرژی مثبت میگیرم.حتما قرار میزاریم هر وقت خودت روبراه بودی بگو

سیلویا جون مدرسه نیلگون این جلسات و دارن.هر ماه که یک بار جلسه با معلماش تو کلاسشونه.و جلسه دانش افزایی مادر.حجاب.روانشناسی کودک......و این چیزارم ماهی یکبار دارن.یعنی حدودا ماهی دوبار میریم مدرسه برای جلسه.امروز از دم مدرسه پسر گلت رد شدم یادت افتادم.خونه مامانم کوچه پایینیشه.

امشب معلم نیلگون زنگ زد خونمون با نیلگون صحبت کرد و بعدش با من کلی حرف زد.خیلی برام جالب بود و از این کارشون خوشم اومد.اینجوری علاقه بچه به معلمش بیشتر میشه.و حس اعتماد وصمیمیت بین مادر و معلم پیش میاد.نیلگون خیلی هیجان زده بود و شب خوابش نمیبرد.

سیلویا جونم من راضی هستم و به احتمال خیلی زیاد همونجا مینویسم
کاش میدیدمت
میلتو جواب دادم عکس بچه هارو هم برات فرستادم فکر کردم دیدی!!!
شما چی راضی هستی؟ فقط تعدادشون زیاده و باعث میشه معلمشون خسته بشه فکر میکنم.سر و کله زدن با 21 پسر بچه کار سختیه
دیروز فهمیدم بعضی از بچه ها حدود 40-50 امتیاز دارن ولی امیرمحمد فقط 20 تا داره دلم میخواست بیشتر از وضعیت بچه ها بهمون خبر بدن و بگن مثلا این کارتا درسیه یا انضباطیه
2801