2777
2789
عنوان

غلط کردی گفتن اقایون

132 بازدید | 8 پست

خانما بنظرتون یه مرد چه لذتی میبره از گفتن غلط کردی و خفه و درد و ...شو یا اینا به حالت شوخی وسط دعوا یا هرجوری بگه تو دوران نامزدی باشن اول سریا من لج کردم یه بار به حالت شوخی گفت گفتم من هرکسی بهم بگه بدم میاد هرکسی از اون موقع بیشتر میگه بنظرتون دلیلش چیه چه برخوردی داشته باشم بعد گفتنش ولی اگه من این کلمه هارو به حالت شوخیم بهش بگم یجوری عصبی میشه و بدش میاد

بهش بگید من ناراحت میشم از این کلمات

و برام آزاردهنده اس 

لطفا تکرار نکن

چون در شان من و تو نیست

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من نمی دونم چرا خوشم میاد همیشه وسط بحث با این کلمه می افتم به قهقه ی خنده 

منم بدم نمیاد بعضی وقتام دوس دارم این حرقشو ولی از اینکه من بهش بگم اون بدش میاد حساس شدم

منم بدم نمیاد بعضی وقتام دوس دارم این حرقشو ولی از اینکه من بهش بگم اون بدش میاد حساس شدم

من دلم نمی خواد هیچ وقت به شوهرم این حرف رو بزنم غرورشو گارد گرفتن ش رو دوست دارم نمی دونم چرا ولی دلم می خواد همیشه حرف حرف اون بشه حتی اگه اینو نشون ندم فک کنم شوهر ذلیلم که اینطورم!