2777
2789
عنوان

ادم چاقه باید خجالت بکشه ؟!!!😔

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 74 پست
خوبه که من ۱۰۱ با قد ۱۷۸

ببین واقعیت اینه ک خب‌اره چاقی. اصصصلنم هییچ کسو مسخره نکردم .و نمیتونم بهت بگم نه مشکلی‌نیستو...اماخب خجالت نکش همیشه جای‌تغییرهست .اما واقعیتو بهت گفتم.واسه اعتماد ب نفس و زیبایی بیشترت شروع کن ب تغییر. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی هم زیبا گفتید مرسی چشم 

عزییزم غصه نخوری‌فقط.😘😘

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
عزییزم غصه نخوری‌فقط.😘😘

نه عزیزم نگرانم ار دستش بدم وقتی ندارم بگم ی ماه دیگه بیا ببینمت اتفاقی شد وگرنه می‌شد هیچی نمیخوریم تا لاغر شم دوس ندارم تو‌ذوقش بخوره 😔

نه عزیزم نگرانم ار دستش بدم وقتی ندارم بگم ی ماه دیگه بیا ببینمت اتفاقی شد وگرنه می‌شد هیچی نمیخوریم ...

نمیخوره... یچیزیم بگم مثلا‌میتونی ازبرنامه‌های ایندت بگی ...بگی‌ برنامه ورزش دارم واسه سلامتیمو...ازینچیزا😉من دخترخالم پررمو بوود ب پسره گف برنامه‌لیزر دارم😉یعنی حرفشم زد قششنگ 

خب عزیزم اضافه وزن داری اما خجالت نداره که ولی اینم بدون که مرد ها رو اندام حساس هستند

این همش میگه مهم نیست ،من چاقیم اززپایین تنه اس بالا تنه اکیم  مثلا دو کمرم باریک فقط پایین تنه ام چاقه 😔

چرا عزیزم 😟😔

چون خود عمل خیلی سخت بود دوره نقاهتش هم طولانی و دردناک و هنوزم عوارضش هست.البته من مجبور شدم خودم نمیخاستم. البته من اسلیو نکردم ولی اونم یه طور دیگه. تهش خیلی با هم فرق ندارن

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
2801