2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو یه فیلم امریکایی میگف کسی که حتی همینجوری حرف از خودکشی میزنه بدون اینکه مصمم باشه احتمال انجام خودکشی درش بالا میره و باید مراقب اون افراد باشیم یجایی از کوره در میرن و فکر خودکشی که در ناخودآگاهشون ثبت شده رو عملی میکنن بدون فکر 

برو دکتر بهت آسنترا بده دو روز که بخوری دیگه از غم دنیا فارغ میشی دیگه هیچی واست مهم نیست 

عین من نسبت به همه اتفاقات بی تفاوتم به لطف این قرص 

بر چهره ی دلربای مهدی صلوات 💚اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
خیلیم دست نیافتنی نیستا پسر عمه من با قرص برنج خودکشی کرد! راحت ترین چیزه دیگ

عه پس فقط من نتونستم پیدا کنم

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت/حال من بد بود اما هیچکس باور نداشت
چرا خودکشی؟ میشه دلیلشوبهم بگی شایدبتونم کمکت کنم

از قبل از زایمان دچار افسردگی شدم الان پسرم سه ماهشه هنوز حالم خوب نیست ، احساس میکنم هیچ امیدی به زندگی ندارم به شدت تمایل به خودکشی پیدا کردم

حالا دنیا خیلی خوبه که میخوای آخرتتم خراب ‌کنی ؟خودکشی کار ضعیفاس اگه میتونی زندگی کن .نفس کشیدنت یه علتی داره و توی این جهان برای چیزی اومدی .خدا هیچ کارش بی حکمت نیست 

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
اره 😑 تو چرا دیگ همه چی با حذف کردن خودت حل نمیشه! من اگ میخواستم با این همه مشکلم خودکشی کنم الا ...

من باید سومین سالگردم میبود

خدا نخاست من بمیرم

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت/حال من بد بود اما هیچکس باور نداشت
2801