2777
2789
برو دکتر بهت آسنترا بده دو روز که بخوری دیگه از غم دنیا فارغ میشی دیگه هیچی واست مهم نیست  عین ...

من کمتر از دو ماهه دارم میخورم زیر نظر پزشک  چون افکار خودکشی داشتم و اضطراب شدید البته چندتا قرص دیگم هست ااا 

ولی هنوز افکارش هست کلافم کرده تازه دکتر دوز داروهامو هم بالا برده ولی انگار ن انگار خسته شدم دیگه 

تو بعد چند وقت خوب شدی ‌؟ 

من باید سومین سالگردم میبود خدا نخاست من بمیرم

فکر نکنم سختیها و عذابهایی که من کشیدم تو زندگیم حتی نصفش رو تجربه کرده باشی ولی جنگیدم و الان من پیروزم 

بر چهره ی دلربای مهدی صلوات 💚اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نکنم سختیها و عذابهایی که من کشیدم تو زندگیم حتی نصفش رو تجربه کرده باشی ولی جنگیدم و الان من پی ...

هرکی فک میکنه خودش زیاد سختی کشیده ولی مهم اینه که الان اونا رو پشت سر گذاشتیم...

مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت/حال من بد بود اما هیچکس باور نداشت
رفتم خیلی موفقیت امیز نبود

خب از حالت بیشتر بگو ؟ چرا دوست نداری زندگی کنی ؟ بچه ات رو که دوست داری ... بهت آینده اش فکر کن به اینکه بزرگتر که بشه صدات میکنه مامان.... لذت بخش نیست ؟

از قبل از زایمان دچار افسردگی شدم الان پسرم سه ماهشه هنوز حالم خوب نیست ، احساس میکنم هیچ امیدی به ز ...

عزیزم ایاحسه بدیم به فرزندت داری؟

حس میکنی اون اضافه ست؟

یااینکه وقتی بی تابی میکنه دوست داری هرجوری شده ساکتش کنی دراصل خفش کنی؟ 

بادیدیدنش احساس خوبی داری یابد؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
هیچ چیز و هیچ کس ارزش نداره خودتو از بین ببری! پس بمون و‌بجنگ حالا ک بهت فرصت داده ب مشکلات الانت چ ...

اره با همین حرفا منصرف شدم😆

از قبل زایمان دچار مشکل افسردگی و تمایل به خودکشی پیدا کردم

من هم دچار افسردگی هورمونی شدم .

قبل از بلوغم بود و به شدت وحشتناک . ولی مرور زمان درسش کرد نوسانات هورمونی که حالت نورمال پیدا کردن حالمو بهتر کرد . فک مبکنم باید حتما پیش پزشک برید برای آزمایش و همینطور مراجعه کنید به روانشناس و بعد از اون اگه نیاز بود روانپزشک . انشاالله که حالتون بهتر میشه . شما مادرید این حرفارو نزنید .

یه مادر باید خیلی قوی باشه تا بتونه ه خانواده ی سالم داشته باشه.

من کمتر از دو ماهه دارم میخورم زیر نظر پزشک  چون افکار خودکشی داشتم و اضطراب شدید البته چندتا ق ...

بقیه قرصات چیه؟ 

من اول کلوپرامین و فلوکسامین خوردم تا یه سال 

بعدش اینا رو قطع کرد آسنترا داد..الان سه ساله دارو میخورم 

همون قرصای سال اول حالمو خوب کرد.البته ویتامین b6  هم میخورم 

عزیزم ایاحسه بدیم به فرزندت داری؟ حس میکنی اون اضافه ست؟ یااینکه وقتی بی تابی میکنه دوست داری هرجو ...

نه اینطوری نیست فقط حس میکنم کشش ندارم ، کل وجودم خستش و هیچ امیدی ندارم. بچه هم کلا سپردم به پرستار چون خودم از پسش برنمیام

پست های قبلیتو خوندم عزیزم حس میکنم افسردگی گرفتی برو پیش یه روانپزشک دارو مصرف کن حالت خوب میشه به خاطر بچه ات برو فک کردی بعد از تو چه بلایی سرش میاد .. خیلی ها رو میشناسم که افسردگی گرفتن و با دارو خوب شدن .. خودتم باید به خودت کمک کنی با دارو خوردن و رفتن پیش روانپزشک که ادم روانی نمیشه .. حتما باید بری پیش روانپزشک مشاوره و روانشناس فایده نداره ... مواظب خودت باش گلم 😙

هرکی فک میکنه خودش زیاد سختی کشیده ولی مهم اینه که الان اونا رو پشت سر گذاشتیم...

نه داداش واقعا من خیلی عذاب کشیدم خیـــــــــلی 

همیشه یادت باشه خدا هست🌹

خوب کردی😁 ی جمله رو‌من زیاد میگم وقتی یاد مشکلاتم میوفتم بگم قطع میشم ولی همونو حدس بزن بگو😓

جمله زیاد اومد تو ذهنم🤔

2801