2777
2789
عنوان

از این نگاه ها فقط😍😍😍😍😍 منم دلمممم خوااااااست🤤🤤🤤🤤🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی نیس 😑😕 ولی میگم کاش یکی ک ایده آلمه بیاد

توکل بخدا.ازصمیم قلبم ازخدا میخوام به خواسته ت برسی.ولی یه راهنمایی خواهرانه سخت نگیر این قضیه رو.باخودت بگو نشدم آخر دنیا نیس.بعدمیبینی که میشه.

کسی نیس 😑😕 ولی میگم کاش یکی ک ایده آلمه بیاد

حتما میاد .فقط صبر...منم مث تو بودم.اما مث تو توجهی ب این عکساو فیلما نمیکردما..اما خدا ی جوری ی بنده خوبشو گذاشت جلوم ک روزی هزار بار شکر میکنم...

با دل عاشقم برات از صمیم قلبم دعا میکنم...❤

دقیقا..مخالف دیدنشون نیستم ولی دوست من ۳۱ سالشِ،خودش و مامانش بس که صبح تا شب این سریال ها رو نگاه ...

خدا بهش کمک کنه به خودش بیاد از خواب و خیال بیاد بیرون  

این که نشد زندگی 

ترکیه ای ها فرهنگشون تقریبا شبیه ماس ، تو بعضی چیزا بدترم هستن . خودشونم مثل فیلماشون زندگی نمیکنن والا 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 

فيلم بيخيال بعدا مياي تو واقعيت ازدواج ميكني سر خورده ميشي 

اونم مرد ايراني😐😐

كلا خيلييي رويايي فك ميكني

بعدش ميگي ٢٢كم نيس؟؟؟؟؟؟هنوز وارد راه نشدي تا بخام بگم اول راهي

زندگی مثل فیلم ترکی نیست عزیزم

انشالا به موقعش بایه فرد خوب ازدواج کنی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اگه مثن مجرد بودم.اول از هر چیزی درسمو ادامه میدادم تا ب هدفی ک میخاستم برسم حداقل دستم تو جیب خودم میبودم.بعدم تا زمانی ک کسی ک واقعا می فهمیدم باهاش خوشبخت میشم اونم زیر نظر خانوادم  ازدواج نمی کردم.ببین عزیزم الان من یکی از اقوام نزدیکم خدایش درسش خوب بود هزار بارم عاشق شده اما با هیچکدوم ازدواج نکرد میگفت اینا عشق زود گذرن خود من مسخرم می اومدب حرفا.من با عشق ازدواج کردم .ریدم .اون ادرسشو خودن الان مطب زده ی ماه پیش نامزد کرد با کسی ک حتی نمیزاره ظرف بخوره.حتی گفتن ی قلم جا ازم نمیخایم.

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
گفتم ک  عکس عمق موضوع رو نشون نمیده اینم لینکش فیلمو نگاه کن اخه https://www.instagram.com ...

مرد اخر پسره😭😭😢

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2801