2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هلن جان ، تبریک میگم خانومی ، به امید خدا پسر نازت به دنیا میاد و از پنجشنبه دیگه واقعا میشین 3 نفر ، انشاالله قدمش پر برکت باشه براتون

هلن جان دیگه شما مامان شودی و جایگاهت پیش خدا خاصه ، برای من هم دعا کن ، این ماه باید‌ ivfبشم و زیاد امیدوار نیستم ، برام دعا کن هر وقت خدا خواست من هم طعم مادر شدن رو بچشم ، یعنی‌ می‌شه ؟؟؟؟؟

دعات میکنم پرنیان جان.من همیشه دعا میکنم خدا به همه اونایی که بچه میخوان بچه بده.ایشالا که حامله میشی عزیزم.امید داشته باش که اگر با امید هر کاریو بکنی نتیجه میگیری.به خودت بگو که من مامان میشم مطمئن باش سلولهات همه فرمان میگیرن.از هدا میخوام که زود مامان بشی
هلن جان عزیزم بهت تبریک میگم انشالله که قدمش برات پر خیر و برکت باشه که حتما همین طور هم هست. برای من هم دعا کن که انشالله به زودی زود مامان بشم. من عاشق نی نی ام. حالا هم برو خوب استراحت کن
خدایا شکرت.
2801