2777
2789
ن بابا آموزش اصن تاثیر نداره..استعداد خدادادی مهمه😂😂😂

شاید😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیرم ارایشگاه حتی اگه معلوم باشه لوازم عالی مصرف میکنم کی بهتر از خودم قیافه ام رو میشناسه و ...

جدی؟؟؟چ ریسکی کردی..موهات چی؟

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

من به جز عقد و عروسيم هر وقت رفتم ارايشگاه خيلى بد شدش چون ويژگى هاى صورتمو خودم ميشناسم

خودم ارايش ميكنم كسى متوجه نميشه ارايشگاه نرفتم، شينيون رو ارايشگاه انجام ميدم

خوب حتما دوره دیدی 

اره ۳ ماه هر روز رفتم اومدم🤣

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
جدی؟؟؟چ ریسکی کردی..موهات چی؟

اتفاقا اصلا ریسک نبود

موهام رو اتو کردم و تل سر گل زدم

شال سرم بود البته

عقدم محضری بود و مجلسی نگرفتیم

خواستگاری و بله برون خودم و عروسی هیشکی هم آرایش صورت نرفتم 

😁
والا منکه هروقت خودم ارایش کردم ومژه گذاشتم خیلی بهتر شدم هروقت رفتم ارایشگاه زشت شدم اصلا اون چیزی ...

ببین من اصلا خودمو دست ارایشگر نمی سپرم....عکس ی مکاپ شینیون خوب و موردپسندمو میگیرم..میبرم.میگم عین همینو میخوام...عالی میشم

اصلن مهم نیس تو شبیه مدل تو عکس باشی یا ن...

میکاپ زیبا رو صورت میشینه

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
خود ارایی باید هر خانومی بلدباشه

شما بلدین؟کجا اموزش دیدین؟

2801