2777
2789

بچها برم پیام نور حقوق.   یا.  ازاد حقوق 

ممنون 

تعداد رای : 19
نظرسنجی
ازاد حقوق خوبه
12
63%
پیام نور حقوق خوبع
7
36%

آزاد 

ولی آزاد خوب

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو اراد حداقل یه چیزی یاد بگیری 

پیام تور ک اکثر کلاسا تشکیل نمیشه 

مخصوصا یه رشته ای مث حقوق که سخته نیاز داره حتما سرکلاس باشی و از تجربه استادا و بچه ها استفاده کنی

هیچکدوم بری درس بخونی که چی بشه برو آرایشگری خیاطی الکی هم هزینه نکن مدرکی که بمونه تو خونه خاک بخور ...

من هم دیپلمم و گرفتم همم ارایشگاه رفتم دو تا مدرکشم گرفتم اما خب درسم مهمه دیگه ارایشگریم میرم دانشگاهم بخاطر سوادم میرم مرسی خشگلم 

من حقوق خوندم 

حقوق درسی نیست که بدون حضور در کلاس و ارتباط دائمی با استاد با خوندن چند تا کتاب پیش بره 

منابع پیام نور هم اصلا خوب نیست 

برای رشته حقوق باید حضوری کلاس داشته باشید طبیعتا اول هم دانشگاه دولتی بعد آزاد 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
من هم دیپلمم و گرفتم همم ارایشگاه رفتم دو تا مدرکشم گرفتم اما خب درسم مهمه دیگه ارایشگریم میرم دانشگ ...

اینو که گفتی خوبه حداقل کار گیرت نیومد میتونی برا خودت یه درآمدی ایجاد کنی، ولی خب اکثر جاها برا کار مدرک دانشگاه آزاد رو معتبرتر از پیام نور میدونن