2733
دقیقا اشتباهت همینه من یه شب درمیون میرم خونه ی مامانم! مادر شوهرم میشینه و ما میشه پشت سرم حرف میزن ...

شما کار درست و میکنی

منم نفهمیدم چرا استارتر دوماهه نرفته چرا تا این اندازه اختیار زندگیتو دادی دست مادر شوهر اون که در هر حال اذیتشو داره. به نظرم ارتباطت باهاش خیلی محدود کن و شوهرت و غزق محبت کن و کار خودتو بکن 

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر چرا علت نرفتنت به خونه مادرت و برامون نمیگی؟واقعا از مادرشوهره میترسی؟یا میترسی زندگیت نابود شه؟یا همسرت واقعا پشتت نیس؟

اخه از حرفات بجز ترس از مادرشوهر من متوجه چیز دیگه ای نشدم....چرا این موجود و الکی برا خودت بزرگش کردی...هر روز جلو اینه وایسا و قاطعانه با خودت حرف بزن این ترس مزخرف و کنار بزار...برا همیشه قطع رابطه کن ....بحدی ب همسرت محبت کن اصلا دنبال محبت مادر و خانواده نباشه و حرف تورو فقط قبول کنه...دختر یکم محکم باشه...مگه مادره نون و ابت و میده ...یا سربارشی....ببخشید اما اصلا برا من قبل درک نیس....اینکه از اول با اون همه مشکل بازم مقاومت کردی و حاضر شدسی تا اون حد خودت و کوچیک کنی و عروسش بشی به کنار و رفتارت الانتم ب کنار تو که ۵۰ درصد راه و اشتباه اومدی چرا باقی راه و اشتباه میری....قطع رابطه کن خلاص...دنبال درمان همسرت باش...بچه دارشین ان شاءالله ...حسرت دیدن بچه ات و به دل بکشه...بعد چند سال میاد میفته ب دست و پات...من یک ساله قطع رابطه ام الانم دارم وارد ۵ ماه بارداری میشم اصلا بهشون نگفتم...تا ده سال اینده هم هر کار کنن نمیزارم بچمو ببینن...چون منم اذیت شدم اما نه به اندازه تو‌...خدایی جمع و جور کن زندگیتو ...این چ وضعشه....

😂😂😂😂😂آره زیاد میخرم بلوز روسری وسایل آشپزخونه،پتو مسافرتی، به شوهرمم میگم پول بهش بده همه ی ای ...

میخام نیاره...برا پول بخادم...بعدم اون یه بارم برا من چیز نخریده...میلیاردره ... وقتایی بود اوایل ازدواج برا مجالس لباس خوب نداشتم خودش میرفت سرتا پا مارک میخرید منم با لباس قدیمی مجردیام میرفتم...خدا لعنتش کنه...اخرشم خودش و دختر کلی پُز ب من و جاریام میدادن و کلی خودشون و برامون بالا میکشیدن ...یاد اون روزا میفتم روانی میشم

عزیزم رابطه دارم ولی خیلی کم شاید هفته ای دوهفته ای یبار برم سمتشون اونم چند دقیقه بشینم بخاطر شوهرم ...

شوهرت ارزش تحمل این همه ناراحتیو داشت ؟ارزش تحمل یه همچین مادر شوهریو؟خدا بت صبر بده،شوهرت چکارست؟شغلش چیه؟

ازهمه قشنگ ترمادرشوهرمهربونوفداکارودلسوزوعاشق منه که بچه م ۶ماهه ش داره تموم میشه هنوزندیدتش😕😡

برو خدارو شکر کن خواهر هر روز میومد بین تو وشوهرتو شکراب میکرد اعصابتو با بچه کوچیکت به هم میریخت چی میگفتی. . .من ک اصلا دوست ندارم ریختشو ببینم شوهم هم همینو میگه

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
و در کمال ادب و احترام باید گفت که فاز امثال شماها رو هم اگه بدونیم خیلی خوب میشود. عزیزم بالاخره گف ...

عزیزم درست نیس وقتی این خانوم هنوز حرفش تموم نشده بقیه سفره دل و باز کنن و بگن وااااااایییی چون تو روت تف کرد میگی بده؟ من چی بگم ک تو صورتم اسید پاشیدن... درسته باید گف ولی وقتی حرف اسی تموم شد🙂خودم اگ جایی مشکلی داشته باشم مشابه اسی میگم ولی میذارم اون اول حرفش رو بزنه ن اینک من بیام 10 ص تازه حرف بزنم اون هنوز ب نصف نرسیده باشه و همه رو درگیر خودم کنم

و در کمال ادب و احترام باید گفت که فاز امثال شماها رو هم اگه بدونیم خیلی خوب میشود. عزیزم بالاخره گف ...

بعدم عزیزم من یک.روز بعد اینک بحث تموم شد کامنت گذاشتم اگر نگا کرده بودی😐 پس قصد اینک بین اینا دعوا بشه نداشتم🙂

2706