2777
2789
من پنج تا بارداری داشتم همش پسر ۳ تاش و تو ۴ ماهگی سقط شدن و الان ۲ تا پسر دارم دیگه خونه مردونه شده ...

ماهم خونمون دخترونه میشه

بااین دوتادخترویکیم خودم

پسرمیبینم ضعف میکنم

انشاالله یه گل دخترنصیب شماویه گل پسرنصیب من شه😭

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
نه من فکرارث ومیراثواین چیزانیستم فقط یه علاقه شخصیه خیلی پسردوست داشتم ودارم الان هیچ حسی به این ...

بچه های دوم خیلی شیرینتر از اولیا هستن مطمعنم بیاد عشق و محبتم با خودش میاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداخودش گفته کن فیکون وقتی بگم باش پس میشود

یه ذره فکر کن با عقل جور درمیاد دعا کنی ییهو جنسیت بچه عوض شه تو شکم نطفه بگیره همه چیزش همون موقع مشخص فقط اشتباه دکتر سونوگرافی ممکن پیش بیاد 

خودشناسی DNA plus
به بعضیا دوتا دوتا پسرمیده به بعضیا دخترفراوون .مصلحتشو قربون

شماهم مثل من دختردارین وپسرمیخواستین؟

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بچه هاممنون که اومدین نظراتتون روگفتین من دختردوست دارم ودوست دارم ازمنم اشتباه بشه ولی فقط خداخیروصلاحشوبرام بخادبدون خیرخدادخترنمیخام هرچی خدابخادراضی میشم ولی دعاکردن هم چیزبدی که نیست ازخدابخاهیم به خیروصلاح خودش اون چیزی روکه بخواهیم بهمون بده ولی اگه ندادحتماحکمتی توش بوده 😍

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
اولیموتو۱۴هفته گفته بودن پسره،منم که ذوق مرگ شدم باپسرخوگرفتم،بع یه ماه گفتن دختره خیلی ناراحت شدم ...

نظر شوهرت چیه؟

مردا دختر دوست هستن

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
بچه های دوم خیلی شیرینتر از اولیا هستن مطمعنم بیاد عشق و محبتم با خودش میاره

امیدوارم

فعلاکه تابوده حرص وجوش وناراحتی بوده

نظر شوهرت چیه؟ مردا دختر دوست هستن

شوهرم میگه به خدااگه سرسوزن برام فرقی داشته باشه

من خودموکشتم انگارده سال پیرشدم

ولی شوهرم نه خیلیم دوسش داره وقتی میریم خریدنمیدونی باچه ذوقی خریدمیکنه

ولی من😑

یه ذره فکر کن با عقل جور درمیاد دعا کنی ییهو جنسیت بچه عوض شه تو شکم نطفه بگیره همه چیزش همون موقع م ...

من فقط اینومیدونم هیچی برای خداغیرممکن نیست وقتی خاست به حضرت مریم بدون شوهربچه دادبه حضرت زکریاتواون سنش که خیلی خیلی پیربودبچه دادخدادانای تواناست ومابنده هاش خیلی حقیریم وقتی بدونیم خداهرکاری میتونه بکنه هرکاری که فکرشم نمیتونی بکنی عزیزم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
بچه هاممنون که اومدین نظراتتون روگفتین من دختردوست دارم ودوست دارم ازمنم اشتباه بشه ولی فقط خداخیروص ...

منم یه خواهردارم عاااااشق دختره یعنی میمیره واسه دختر

یه پسرداره دومی رونمیاره میگه میترسم پسرشه

شرایط مالیشم خوب نیست که سومی رم بیاره دخترشه

به من میگه توچی کارکردی دخترشدن

میگم مگه دست منه اگه دست من بودپسرش میکردم

شوهرم میگه به خدااگه سرسوزن برام فرقی داشته باشه من خودموکشتم انگارده سال پیرشدم ولی شوهرم نه خیلی ...

الهیییییی 😍😍

کاملا متوجهم چی میگی ذوق مردا برای خرید وسایل و لباس دخترونه خیلی زیاده

شوهر من وقتی فهمید دختره نینیمون با اینکه بچه اولم بود گفت کسی به جز خودم حق نداره سیسمونی بگیره ❤️😍

شما هم مثبت فکر کن دخترا خیلی خوبن نازن و خوشگلن😍😍 

پسرا هم خیلی عشقن .. انشالله نینی بعدیت پسر باشه که هم مامان دختر باشی هم مامان یه پسر ناز🙏🏻🌹🌹

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
من فقط اینومیدونم هیچی برای خداغیرممکن نیست وقتی خاست به حضرت مریم بدون شوهربچه دادبه حضرت زکریاتواو ...

اعتقادات هرکسی قابل احترامه

ولی من اعتقاداتموازدست دادم این چیزاییم که میگی باچشم ندیدیم فقط شنیدیم

من الان به چیزی اعتقاددارم که دیدم ولمسش کردم

جنسیت دست زن ومرده وگرنه نذرونیازی نبودکه نکردم

بچه هاممنون که اومدین نظراتتون روگفتین من دختردوست دارم ودوست دارم ازمنم اشتباه بشه ولی فقط خداخیروص ...

کاملا با نظرتون موافقم 

انشالله خدا بهتون دختر بده یه دختر خوب🙏🏻🙏🏻😍❤️

نه من فکرارث ومیراثواین چیزانیستم فقط یه علاقه شخصیه خیلی پسردوست داشتم ودارم الان هیچ حسی به این ...

تورو خدا این جوری نگو منم دوتادختر دارم وقتی سر دومی تو سونو ان تی گفت دختره نمیدونم چه حسی بود ولی دوست داشتم پسر باشه همسرمم به روی خودش نمیوورد ولی پسر دوست داشت همسرم تک پسرم هست همون توی بارداری از بچه سوم میگفت که بریم تعیین جنسیتولی خدا میدونه وقتی تو اتاق عمل دیدمش چنان مهری ازش به دلم افتاد تمام غم دنیا از یادم رفت خدا روشکر کردم به خاطر سالم بودنش همسرمم عاشقش شدالان میگه چه نفهم بودم دیگه به بچه سوم فکرم نمیکنه میگه خدا هوامونو داره ۲تا دختر بهمون داده با به دنیا امدن دخترام چنان برکتی به زندگی ما داد عزیزم خدارو شکر کن به خاطر نعمتی که بهت داده تو مادرشی اون اگه به این دنیا میاد فقط به امید شما و همسرت میاد مادر خوبی باش  

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
الهیییییی 😍😍 کاملا متوجهم چی میگی ذوق مردا برای خرید وسایل و لباس دخترونه خیلی زیاده شوهر من وقت ...

دقیقاسیسمونی دختراولمم نذاشت بابام بخره خودش همه چی خریدگفت دخترخودمه

الانم هرچی خرج میکنه اصلابه چشش نمیاد

حالاازاین لحاظ شانس آوردم که براشوهرم فرقی نداره میگه سالم باشه

وگرنه اونم مثل من دراین حدپسری بودنمیدونستم بایدچی کارکنم

خداازدهنت بشنوه یعنی منم یه روزپسردارمیشم🤔

2801