2733
2764
عنوان

امروز ميخام به برادر شوهرم بگم برنامه ت چيه تا کي اينجايي؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7805 بازدید | 270 پست
ما هم همینطور. کاری هم داشته باشن بخوان بیان اگه شوهرم خونه نباشه همونجا تو کوچه کارشون رو میگن و م ...

چرا اینقد خشک باشون رفتار میکنی .یعنی چی حق ندارن .اگه برادر خودتم باشه واقعا حق بش نمیدی بیاد توخونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا جالبیش اینجاست بعضیا فکر میکنن خیلی عزیزنو لطف میکنن سر میزنن بابا نخواییم سررررر بزنید کیو بای ...

من که همش فک میکنم  من اشتباهیم  تو اون خانواده  ...چون اصلا خوشم نمیاد از رفت و امد ....  وقتیم میان میدونن من خوشم نمیاد میگن صله رحم خوبه  واجبه جالبیش اینه که هیچیودیگه رعایت نمیکنن 🤩🤩🤩  اقا من همه چیو رعایت میکنم  اینو دوست ندارم  بیخیال بشین دیگه.

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
خانواده شوهر بعد از ازدواج میشه خانواده دوم ما .چ بخاییم نخاییم اونا جز خانواده هستن .فامیلیشون رو ب ...

درسته ولی بعصی خانوادهها بی فکرن .

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
امان از فکر و زبون بد .خدا بداد اون دنیاتون برسه

یعنی تنها موندن دوتا نامحرم اشکال نداره از نظر شما .....  اخه پنبه و اتش 🤔🤔🤔🤔

نمیفهمم چی شد؟ یعنی شوهرت میگه با برادرش تو خونه تنها باشی.عزیزم داد و بیداد بنداز بگو خجالت نمیکشی ...

خانما این فکر خراب چیه .مگه تو خونه باشه چ میشه .چرا فکرتون منفیع .پس با داداش خودش تنها هم نمونه یوقت ...زشتهه بخدا راجع به برادر شوهر حرف میزنه نه مرد سر کوچه .این خانم ناموس برادر شوهرش میش

من که همش فک میکنم  من اشتباهیم  تو اون خانواده  ...چون اصلا خوشم نمیاد از رفت و امد ...

منم همین طوررر  خانواده من زیادن بعدم برا من نمیان که هر وقت کارایی مثله سفر به شمال و مشهد بیمارستان رفتن عروسی و ختم 

کنسرت و تاتر خرید داشته باشن پا میشن میان خونه من اطراق میکنن حالا فکر کن هر کدوم سالی چند بار از این کارا دارن 

یعنی تنها موندن دوتا نامحرم اشکال نداره از نظر شما .....  اخه پنبه و اتش 🤔🤔🤔🤔

نه برادرشوهر نامحرم هس ولی مگه میخاو چ کنه .چرا فک میکنی حتما گناه میکنن .چرا ایقد ذهن منفی بینی داری .یعنی واقعا خودت با برادرشوهرت تنها باشی احتمالش هس خطا کنین .مطمن باش جوابت نه هس .

منم دوره سربازی برادر شوهرم پیشم بوده. خیلی راحت صمیمی غذایی میخوردیم .هرگز نه بدی کردم و نه بدی دیدم .2 سال پیش ما بود ولی کوچکترین ناراحتی ندیده ازم اتاق بش دادیم اخه از خونه پدرشوهرم شهر دیگس اینم شهر ما بود .وقتای تعطیل ک همسرم سرکار بود وقت نداشت نن برادرشوهرم میرفتیم پارک یا مهمونی خونه فامیل .والله مثل برادر ارزش دارن برام 

ببينيد سه هفته رفتم وقتي اومدم تو پارکينگ ديدم ماشين پشه و اينا چسبيده بش گفتم راه دور رفتين گف نه ، ...

اینکه ماشین برداره یا هرچیزی احتمالا شوهرت اجازه داده وگرنه کسی بی اجازه دس نمیزنه .بنظرم مشکل تو همسرته .باید ا نو اول همراه خودت کنی 

من که همش فک میکنم  من اشتباهیم  تو اون خانواده  ...چون اصلا خوشم نمیاد از رفت و امد ...

الان مثلا داداشم در سال چند با زنو بچه ش میاد خونه ما حتی چند بار خانواده زنشم باهاشون بودن کلی پذیرایی و چند روزم میمونن ....تازه زنش منتم میزاره به داداشم که اگه سختشه بریم خونه خاله من (که یه وقت کار نکنه )بعد ما که میریم شهرستان اصلااااااا دعوتمون نمیکنن فقط سالی یه نهار که همه را دعوت میکنن 

از‌رو عصبانیت تصمیم نگیر یکم‌فکر‌کن‌.ولی به نطرم‌خودت‌نگ بهتره.با شوهرت‌صحبت کن‌ملتیمت بهش بگو ک‌تو‌میخای تو‌خونه راحت‌بگردی این‌حرفا...ین‌شوهرت مزه دهنش‌چیه...اگه شوهرت مکافقت کرو و بهش چیزی‌گفت‌ک‌هیچی.اگه‌نگفت خودت دیگ‌واردعمل شو😅

نه برادرشوهر نامحرم هس ولی مگه میخاو چ کنه .چرا فک میکنی حتما گناه میکنن .چرا ایقد ذهن منفی بینی دار ...

الان  زمونه فرق کرده البته زمونه همونه  ادما عوض شدن .....   ادم از خودش  که مطمعنه  ولی طرف مقابل نه  ...شیطانه دیگه ادما که پیعمبر نیستن احتمال گناه هست  ...چرا وقتی میگن وقتی با نامحرم تنهایین یه درو باز بزارین ...حتما یه چیز بود دیگه از قدیم میگفتن ....  البته درست میگی اونم بستگی با خانواده داره  ...ولی استاتر میگه شرتم جاش تو  تراز دستکاری شده بود  خاب این خیلی چیز بدیه فک کن.....    

2706