2766
2764
عنوان

امروز ميخام به برادر شوهرم بگم برنامه ت چيه تا کي اينجايي؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7805 بازدید | 270 پست
چقدر عجیبید بعضیا. ما برادرشوهرو نامحرم میدونیم اصلا بدون خانواده نمیان خونمون. چه برسه بمونن.

منم بدم میاد ولی فامیلای ما اینقد با هم راحتن بزور دست ادمو میکشن روبوسی میکنن تو جمع نمیشه هم چیزی گف 

همه دنیام دخترم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمي دونم ، دعوا ميشه يا هر چي اخرشو نميدونم

بابا زشته

نامحرمه

چه وضعشه. حالا با شوهرت بیاد و بره یه چیزی

من واقعا درک نمیکنم این خونواده ها چرا اینجورین

پسر عموی همسرم هم میره خونه داداشش با زن داداشش تنها تو خونن. بچه ها میرن مهد و مدرسه

من همیشه 😳😳😳😨😨😨😰😰😰😱😱😱اینجوریم

تازه داداش کوچیکه از اونیکی یاد گرفته همینکارو داره با زن همین پسره میکنه که تازه زن گرفته🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
پسر م هم هست ، الان از بيرون اومد به پسرم گفتم درو باز نکن لباس تنم نيست ، رفته پشت در گفته مامانم ش ...

ای خدایا شکرت بچه ها تو این مواقع واقعا شیرینن عکس العملشون خیلی بامزس 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
بابا زشته نامحرمه چه وضعشه. حالا با شوهرت بیاد و بره یه چیزی من واقعا درک نمیکنم این خونواده ها چ ...

يه چيزي بگم که شاختون در مياد خودم تو شک هستم ، شوهرم زنگ ميززنه ميگه بچه رو بيار سر کارم بده من ، بقران روم نميشه چي بگم

شوهرم نميگه اخه ميگين چکار کنم

من بعضی وقتا الکی به شوهرم میگم اگه فلان کارو نکنی خودم میکنمااااا

حالا الکی میگم عمرا بکنم

ولی از ترس اینکه من انجامش ندم خودش میره انجام میده

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
شوهرم گف ناراحتي برو خونه بابات 

😶😓بگو اون بره خوننه باباش..من جام خوب...از غذا شروع کن غذایی ک دوست نداره درست کن..محل ندش..نری خونه بابات بشین خونت

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  

بذار برو خوب.ادم تو خونه حودش میخواد زندگی کنه نفس بکشه.والله خواهر شوهر مجردم بیاد آدم آسایش نداره.چه برسه برادر شوهرمجرد.ادم دودقیقه با شوهرش نمیتونه خلوت کنه دو کلوم حرف بزنه هرچی خواست بپوشه اونم هوا به این گرمی.والله من خواهر خودمم اینهمه بمونه نفسم میگیره

منم بدم میاد ولی فامیلای ما اینقد با هم راحتن بزور دست ادمو میکشن روبوسی میکنن تو جمع نمیشه هم چیزی ...

ما از لحاظ حجابی زیاد سخت گیر نیستیم ولی غیرت هم داریم مرد نامحرم رو نمیاریم با خودمون همخونه کنیم. حالا یکی اگه خونه بزرگ و اتاق جدا داشته باشه شاید اجازه بده.مثلا پسر عموی من یکی دو ماه مجبور شد تو اتاق بالای خونمون باشه ولی اصلا نمیومد پایین ک آسایش مامانمو بگیره بعد یه مدتم خونه اجاره کرد رفت

من بعضی وقتا الکی به شوهرم میگم اگه فلان کارو نکنی خودم میکنمااااا حالا الکی میگم عمرا بکنم ولی از ...

نه رو شوهرم نميشه حساب کرد ، کاري نميکنه و از خداشه همه بيان هر چقدر ميخان بمونن

يه چيزي بگم که شاختون در مياد خودم تو شک هستم ، شوهرم زنگ ميززنه ميگه بچه رو بيار سر کارم بده من ، ب ...

با شوهرت که رودروایسی نداری که

بهش بگو بنظرت درسته من و داداشت تو خونه تنها باشیم

بابا اسلام یه چیزی میدونسته که گفته دوتا نامحرم تنها زیر یه سفف نباشن

لازم نیست کاری بکنه فکر گناه کردن هم عین گناه😕

2706