2733
عنوان

امروز ميخام به برادر شوهرم بگم برنامه ت چيه تا کي اينجايي؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7805 بازدید | 270 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا نخواستم عرف و فرهنگمو تحمیل کنم.چرا توهم داری ک تحمیل کردم. بمن چه من هم نظر با استارتر بودم

چقدر عجیبید بعضیا. ما برادرشوهرو نامحرم میدونیم اصلا بدون خانواده نمیان خونمون. چه برسه بمونن

این کامنت شماست منم جواب دادم شمام واسه ما عجیبید ک خودت شروع کردی گربه دزده شدی و هی ام حرف تو دهن من میزاری!!! خودت به گفتار خودت شک داری دیگه لازم نیست من چیزی بگم همینقد کافیه, و اتفاقا اومدم همین کاراتونو بگم عجیبه واسه ما ولی به همون شمام عجیبید اکتفا کردم, خودت زحمتشو کشیدی نشون دادی چقدر عجیب و... (نگم دیگه چیا!) هستید 

حرف دیگه ای ندارم, موفق باشید 

نه به فکر نميره چند روز پيش ايفون رو زد بش گفتم شوهرم که خونه نيست چند دقيقه صبر کن ، يه ربع پشت .در ...

خب پس چاره ای جز مستقیم گفتن نیست 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
امان از فکر و زبون بد .خدا بداد اون دنیاتون برسه

یعنی چی؟؟

خدا بداد اون دنیای من برسه؟؟😳😳😳

شما با خودت چند چندی اصن؟؟

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
یعنی چی؟؟ خدا بداد اون دنیای من برسه؟؟😳😳😳 شما با خودت چند چندی اصن؟؟

وای شرمندتم خاهر حلال کن این پست اشتباهی برا کسی دیگ بوده من شما رو اشتباه ریپلی کردم توروخدا از حقت بگذر حلالم کن .من معذرت میخام با تمام وجود

خوش بحالت. بخدا من باردار بودم برادرشوهرم 8 ماه واسه کار اومد تلپ شد خونمون همش لباس بلند و شال تنم ...

از بس نفهمن و هیچ درکی ندارن من مامانم داداشامم نمیذاشت تو بارداری بیان خونم میگفتیه وقت معذب میشه باید لباس بپوشه بذارین راحت باشه

2706