2777
2789

خییییلی درد داره هنگام شیر دادن چه راه کاری پیشنهاد میدین دکتر هم رفته ولی.....

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 

باید بزاری بمکه چاره ایی نیست خودش خوب میشه.اوف من خیلی وحشتناک بود

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پماد داروخونه میده، یه هفته طول میکشه خوب بشه، اسم پماد یادم نیست ولی خود داروخونه میدونه اگه بهش بگی

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

پماد بزنه یه  پلاستیک فریزر گرد ببره بزاره نوک سینش تا پماد بهتر جذب بشه و به سوتینش نماله 

سلام دوستان ولله من کاربر قدیمیم  هیچ گونه تاپیک وپست خلاف نزاشتم ولی نمیدونم چراکاربریم تعلیق شد😢😢😢😢
چه پمادی ؟

کرم شقاق سینه هیدرودرم. بلافاصله خوب میشی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

خدا کنه مثل اکثر مادرها با یک هفته و ده روز خوب بشه، نه مثل من تا هفت ماه طول بکشه که در نهایت مجبور شدم شیردهی رو قطع کنم. چون نوک سینه ام آویزون بود از سینه ام و بچه خون می خورد😭

تا وقتی که درست بهش شیر ندی هرکاری هم بکنی زخم میمونه

باید هاله دورش هم بره توی دهنش

تا میتونی بچت رو بچسبون به سینت که کامل بره تو

بعد به فکر درمان باش

من خودم از شیر خودم میزدم روش ویه پلاستیک میزاشتم روش که همیشه مرطوب بمونه

اینطوری خوب شدم

کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
ممنون عزیزم 

برا بدن بچه هم مضر نیست همش کره گیاهی. من دارم اگه نزدیک بودی میدادم چون استفاده نمیکنم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
خدا کنه مثل اکثر مادرها با یک هفته و ده روز خوب بشه، نه مثل من تا هفت ماه طول بکشه که در نهایت مجبور ...

وااایییی چقدر ناراحت شدم 😥😥😥

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
2801