2777
2789
عنوان

خواهرشوهرسلیطه ام زنگ زدبهم تازه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه ی کاری کن

ارتباط تلفنی رو ب صفر برسون

خطتو عوض کن ک زنگ نزنن کار داشتن ب شوهرت بگن

و بدون شوهرت ب هیچ وجه من‌الوجوه تنها نرو خونشون ک تیکه نتونن بندازن تو گلوشون بمووووونهههههه

❤️🧡💛💚💙💜💖
رفته دعوا را انداخته..تو رو هم از چشم انداخته و تمامممم .ای خدااا

منم اوایل واسم مهم بود از چشمشون نیفتم ولی حالا میگم فدای سرم من خوش باشم واسم اهمیتی نداره تو چشم ی مشت آدم...باشم یا نباشم،مادر شوهرم نقطه ضعفم رو فهمیده بود منم دیگه گذاشتم کنار این محبت کردنای اضافه واسه تو چشم بودن رو.دیگه هر کاری کنم واسه دل خودمه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
به نظر من آدم با شوارش خوش باشه محل سگم ب کسی نده 😁😁 ول کن این گفت چی اون گفت چی بخاطر یه عده آدم ...

حرفت درسته اصلا نباید اهمییت داد بخدا منم همیشه یه گوشم در بود یکی دروازه خواستم ارومش کنم بیشتر اتیشیش کردم رفت دعوا به پا کرد اونشب😐

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
ای حال میده فقط مساله من خیلی پیش پاافتاده است😭

حالا ک رفتین تا آخرش برین..خودتونو سردو ناراحت بگیرین تا پشیمون بشن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ای حال میده فقط مساله من خیلی پیش پاافتاده است😭

نه باباااااا داری الکی بزرگش میکنییییی

باید صداشو ضبط میکردی میدادی شوهرت بشنوه

نه ک بین دو نفرو ادم بزنه‌ها، دو ب هم زنی وقتیه ک دروغ بگی در مورد طرفت، تو فقط آگاه سازی کردی در واقع

الان شوهرت شناختتشون

❤️🧡💛💚💙💜💖
حرفت درسته اصلا نباید اهمییت داد بخدا منم همیشه یه گوشم در بود یکی دروازه خواستم ارومش کنم بیشتر اتی ...

همیشع بزار سیاست داشته باشی .اگه کسی گفت فلانی چی گفته اهمیت نده حتی اگه ده بار دیگه تکرار کرده باشه 

وقتی ببین تو زندگیت خوشه ک و نشون میسوزه 

هرگز تا وقتی لبخند تو زندگیته حتی اگه خیلی خیلی دلخور بودی بازم صبوری کن نزار خطشه ای وارد اون خوشبختی بشه .

خوشبحال اونایی که خدا انقد دوسشون داره که هیچ به آرزوهاشون نه نمیگه 🙁