2777
2789
نگرانی ندارم یعنی میگی بهش فکرنکنم و رهاش کنم؟؟ یعنی از تو رویا یه مدت بیام بیرون؟؟؟

نه

برا اینکه یکیو پیداکنی ک اونجوری ک میخوای باشه ی برگه بردار همه خصوصیاتی ک میخوای داشته باشه رو بنویس باید ب زبون حال بنویسی و فک کنی الان داریش مثلا اینطوری

خدایا شکرت ک عشقم خیلی باشخصیت و مهربونه خدایاشکرت ک یه شغل خوب داره و ... بعد هرروز نگاش کن و خس خوب داشتع باش ب علاوه تصور.‌.یکیو پیدامیکنی باهمین مشخصات...کتاب شکرگذاری راندا برن هم راجبش نوشته بود اونم کتابخوبیه پی دی افاشم خست سرچ بزنی میتونی همه کتاباروپیداکنی

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره،  اوایلش خوب بود همه چی بعد دیگه از هم سرد شدیم توافقی جدا شدیم😐😐😐😆😆

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

کلی اینجا خوش گذشت😂

شبتون بخیر من بخوابم تا شوهرم طلاقم نداده تازگیا خیلی حسودشده میگه وقتایی پیش منی حق نداری گوشیتو دستت بگیری باید همه وقتت واسه من باشه😂😛😐

Soulless اگه بازم سوالی داشتی یا خصوصی بفرست یاهمینجا بزار بعد میام جوابتو میدم😘

شب همگی بخیر😍🌷

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
خب این شد یه حرفی  من زن واقعی دوست دارم خیالی بنداز بیرون.

چقدر عالی که زن واقعی دوست داری

ببین ما هم واسه دلخوشی خودمون با یک نفر خیالی زندگی میکنیم تا به اون واقعیه برسیم و این اصلا بد نیست

بده؟

2801