2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا آره خدا خیرت بده ....برام گرفتن میگن به خاطر چشم زخم و زبون بد همسایه و اقوام شوهر نمیکنم

میگن ختم چهار قل خوبه

یه جام دیدم نوشته بودن روز جمعه قبل ازان ظهر به یه ظرف اب دعای چهار کلید خونده بشه بعد با اون غصل بشه ولی زیر پات یه تشت بزار که ابی که داخل تشت میریزه رو داخل باغچغچه بریزی

کاش نمیزاشتی کانالشو مردم میرن عضو میشن شاید همه مطالبش درست یا شرعی نباشه... برمیداشتی پستت رو به ...

الان که دیگه دیر شده نمیشه حذفش کنم.

جدی میگی من از این مدل کانالا  تو چن تاشون عضوم و از اذکار و ادعیه هاش استفاده میکنم ،اشکال داره پس ؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا