2777
2789

خیلی داغونم شوهر قبل از من با یه دختر ۲سال دوست بود، بعد اون با من آشنا شد و الان ۲ساله ازدواج کردیم، بیشتر از همه از این ناراحتم که واسه دختره گل فرستاده بوده، اخه شوهر من اهل این چیزا نیست واسه منم فقط یه بار گل داده، میگه اهل این چیزا نیستم، الان انتقالی شوهرم و دادن شهرستان خودشون، منم زیر تخت وسایلارو جم میکردم یه قوطی بود که توش یه دستگاه مربوط به تلوزیون بود زیرش یه شکل قلب بود وقتی برگردوندم دیدم عکس دختره روش چسبیده و زیرش نوشته بود اون گلای سفید و که بهم فرستاده بودی بهت برگردوندم و زیرش یه شکلک خنده بود و نوشته بود که به امید یک شروع زیبای جدید...و عکس خودش و روش چسبانده دختره، شوهرم یادش رفته اونو بندازه دور و من پیداش کردم، درسته مربوط به گذشتش، اما داغونم، ۲سال دوستی کم نیست، و قبلا وقتی تازه عروسمان شده بود عکس دختره رو تو تب لت شوهرم دیده بودم و انکار کرده بود که دوست دختر سابقشه، الکی گفت از همکلاسیهامه از فیسبوک ذخیره شده...دختره رو از اونجا شناختم  الان وقتی زنگید شوهرم بهش گفتم از زیر تخت یه چیز مربوط به تو پیدا کردم عصری بیا حرف برنیم، بچه ها چی بگم بهش

میشود روزی دوباره از ته دل بخندم!؟ چشمانم هر روز نبارد...ای روزگار فقط زندگی آرام و کنار مادر میخاهم، مرده متحرک نمبخاهم...شاهزاده رویاهام زندگیم را سیاه کرد...

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

اگه میخواستش خو میگرفتش

عکس هم شاید یادش رفته کلا دور بندازه

درمورد جشن پوریم، شخصیت اِستِر و هامان برید بخونید و بدونید کیا توی سایت فعالیت میکنن و تاپیکاتون رو میترکونن😐😐😐از آگاه شدن مردم هراس دارن😈فرخ نژاد تو روز روشن دروغ استوری کرده،تاپیک زدم، بعد همونا که تاپیک هامان رو زدن، تاپیک حمید جون هم زدن☹😂  مطالبی که نصفه بهمون گفته بودن: قبل از همه چی بگم که ارث و حقوق و هبه و ... که به دختر و زن برسه برای خودشه ولی برای مردها و پسرها برعکسه ارث: پدر و مادر در قید حیات هر طور صلاح بدونن میتونن در حالت صلح عمرانی اموال خودشون رو به بچه ها ببخشن ولی اگر به هر دلیلی این کار رو نکردن به قانون سپرده میشه و اونجا طبق قانون تقسیم خواهد شد!بازم پدر مادر اینطور خواستن که اموالشون تقسیم بشه🙂 پس بچه های خوبی باشید که خانواده هاتون چیزی ازتون دریغ نکنندیه: وقتی یه مرد کشته بشه چرا دیه اش ۲ برابر زنه؟ پولو با خودش تو قبر نمیبره که اونو به زن و بچش میدن🙄چند همسری:  شرطش عدالته، ولی چند آیه بعدش که "نکته مهمش اینجاست" گفته کسی نمیتونه عدالت برقرار کنه و بهتره به همون یهدونه همسر اکتفا بشه😊 این احکام جز احکامی هست که بر حسب شرایط جامعه میتونن تغییر کننحضانت: تا ۷ سالگی با مادر و از ۷ تا ۹ سالگیه دختر و ۱۵ سالگیه پسر با پدره و بعد از اون بچه خودش تصمیم میگیره کدوم وری بره، و البته خرج بچه توی تمام این سالها با پدره          طرف میگه حاضرم با دود ارتباط برقرار کنم ولی پیام رسان ایرانی نصب نکنم هنوز حرف قبلیش تموم نشده داخل نی نی سایت پست میذاره🤨😂

اصلا مسئله مهمی نیست، بیخودی خاطرات رو نبش قبر نکنید، اینکه ما کسی را در گذشته دوست داشتیم معنیش این نیست بعد از ازدواج هم عاشقش هستیم، ببین عشق دوران مجردی یه مسئله است ، رفتار بعد از ازدواج یه چیز دیگه.

2804

هیچی . اشتباه کردی اصلا دوباره یاد اوری کردی . تموم شد رفت. شوهر منم دوست دختر داشت خیلی هم دوسش داشته ولی به هم نرسیدن . حالا که منو گرفته برا چی هی ازش سوال کنم درباره رابطه گذشتش . همیشه به شوخی میگم اون رو میگرفتی بدبخت میشدی شانس لوردی منو گرفتی 

من تجربش کردم درکت میکنم

فقط اون وسیله رو بنداز اشغالی و ا ن دخترو دوباره براش یاد اوری نکن توروخدا بادست خودت زندگیتو خراب نکن

من مثل تو بودم هنینکارو کردم بهش هم نشون ندادم

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

شاید بهترین کار اینه که به روی خودت نیاری تا دوباره مسئله براش باز نشه  و فکر کنه از این مسئله خبر نداری و همیشه اون ترس از خبردار شدن بمونه براش .میدونم واقعا شرایط سختیه و نمیتونم درون کنم اما فقط بزار یکم ازش بگذره عصبانی حرف زدن هیییچ فایده ای نداره😔

و یک چیزه دیگه اونم اینکه با شما بعد اون دختر آشنا شده پس نمی تونی بگی اونو هنوز دوست داره یا حسی داره و مهم تر از اون اینه که شمارو به عنوان همسرش انتخاب کرده یعنی به اون ترجیحتون داده پس خیالت راحت 😘

شاید بهترین کار اینه که به روی خودت نیاری تا دوباره مسئله براش باز نشه  و فکر کنه از این مسئله ...

شاید دورانداختن اون قوطی بدون اینکه چیزی بهش بگی خودش هم می فهمه همم مسئله باز نمیشه بینتون .فقط با عجله تصمیم نگیر

2801