2777
2789
عنوان

پول مهم تره یا شعور

86 بازدید | 19 پست

طرف با هزار تا نیرنگ و سر این و اون کلاه گذاشتن و انواع دروغا تو مغامله ها و دلالی هاش پولدار شده،  نه تحصیلات داره،  نه ادب و نه شعور و مرام  ولی خودشو از همه بالاتر میدونه و فخرفروشی میکنه و بقیه رو تحقیر میکنه. 

خب بقیه هم که مثل امثاله اینا پولدار نیستن،  میتونن شعور و شخصیت و تحصیلات و مهارت هاشونو به رخ بکشن و فخرفروشی کنن. 

کلا انگار تو جامعه ی ما ارزش انسانیت و خودساختگی  اومده پایین و دیگه اون اصالت باستانی که کوروش کبیر بنیادشو گذاشت تو اخلاق مردم کمرنگ شده 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
اخه گفتی پول داشتن بهتر از شعور داشتنه. گفتم شاید خودتون یه پولداره بیشعورید که اینو میگید 🙏🏻🙏🏻

نه بخوای واقعیتو ببینی پول حلال مشکلاته کمتر کسی به شعور اهمیت میده

کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم:) 
نه بخوای واقعیتو ببینی پول حلال مشکلاته کمتر کسی به شعور اهمیت میده

اها داشتی تفکر مردمو میگفتی. 

گرفتم چی شد. 

شرمنده اشتباه متوجه شدم. 

اون که آره تفکر مردم خیلی سطحی شده 

پول باشه از دید بقیه ی با شعور و ی با فرهنگی

نه اتفاقا ۸٠ درصد ادمای جامعه از استاد دانشگاش بگیر تا دلال و...  پولدار دیدم که دو زار انسانیت نداشتن و تحصیر کردنه دیگران از همه حرفاشون میریخت. 

و ۸٠ درصد مردمه متوسط و معمولی که دیدم با مرام،  با اصالت و وفادار بودن. 

من هیچ ارزشی برا ادمه  بیشعور قائل نیستم میخواد حتی رییس جمهور باشه  و واقعا متاسفم واسه کسایی که انسان های بی صفت رو بزرگ میکنن و غرور کاذبشونو افزایش میدن. 

تا زمانی که مردم ایران این تفکر رو دارن جامعه همینجور جهان سوم و عقب مونده باقی میمونه 

نخونده میگم پولپولدار باش بیشعور باش همه جلوت خم و راست میشنکی ب آدم فقیر و باشعور اهمیت داده اخه 🥲

انسان اصیل. 

ادمایی که کبود دارن و بی شخصیتن به پولدارای بی شخصیت احترام میذارن و به باشخصیت های بی پول بی احترامی میکنن 

2801