2777
2789

من شب خواستگاری شوهرم یه تیپ درست درمون نزد یه بافت مشکی کلاه دار تازه گل شیرینی هم نیاوردن اخه فقط اومدن همو ببینیم اینا فامیلم بودیم ولی باید میاوردن به جاش دوشب بعدش که برای بله برون اومدن اوردن گل شیرینی😐

شبی هم که رفتیم تو حرم صیغه محرمیت بخونیم یهوویی شد ! یه راست از مغازه اومده بود موهاشلخته بود یه کلاه گذاشته بود که بعد صیغه هم من تیکه رو بهش انداختم ! گفتم یه کیلو افتاب بدم خدمتت!😕 اینقد پرو بود هرهر میخندید

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ ربطی داره منم بیست و هشت سالگی عقد کردی ولی الان سی و یک سالمه همچنان عقدم . امسال عروسیمه  ...

خوشبخت بشی الهی تعریف از خود نباشه دختر لایقی هستم ولی بخاطر شرایط اقتصادی دیگه خواستگاری ندارم

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
اخی 😂 خوبه پس تصوراتت خیلی بهم نریخته

میخاستم بهم بزنم ولی مامانم گفت ی جلسم بیرون برید با هم حرف بزنید شاید مهرش ب دلت نشست

همینم شد مهرش ب دلم نشست 

الان ابروهاشو برداشتم . کلی هم تیپ زدن یادش دادم 

عر کی عکسشو با چهار سال پیش می بینه . باورش نمیشه همونه

در کل تا این لحظه خدا رووووشکر پشمون نشدم

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

مال من یه رمانه عموش تو قطار دیدم معرفی کرد منم یکی دیکه زیر سر داشتم که جور نمیشدیم ولی یه جورایی وابسته بودم اول نپسندیدم و لج کردم چون خدا وکیلی خیلی پررو عس ولی بعد نمیدونم چرا به دلم نشست خخخ

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
خوشبخت بشی الهی تعریف از خود نباشه دختر لایقی هستم ولی بخاطر شرایط اقتصادی دیگه خواستگاری ندارم

میدونم گلم 

بخدا قسمته 

من ی عاللللللم خواستگار داشتم بخدا قسم میشد روزی دوتا بیان 

یا اونا نمی پسندیدن یا ما

بالاخره جور نمیشه 

بالا نوشتم ک اخرسر با همسرم جایی اشنا شدم ک خودمم باورم نمیشد تو برنامه لاین

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
میدونم گلم  بخدا قسمته  من ی عاللللللم خواستگار داشتم بخدا قسم میشد روزی دوتا بیان  ...

راستش من تا حالا نشده خواستگار برام بیاد و نخواد باهام ازدواج کنه ولی خودم کرم داشتم و زیاد میل به ازدواج نبودم خیلی هم ایده آل گرا بودم

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2801