2777
2789
عنوان

💛💙(((((تاپیک جامع و دایمی جهیزیه)))))💚❤

| مشاهده متن کامل بحث + 229566 بازدید | 7885 پست
نظرتون راجب این چیه؟؟

قدیمیه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
بچها بنظرتون سرویس چوب کجا بگیرم  خونم بابام اهواز  خونه خودم در آینده تهران  اهوا ...

معلومه تهران

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

استند بشقاب قلبی کسی گرفته راضیه؟

چه جنسی؟؟؟

2802
سلام دوستان من میخوام یخچال ایرانی بخرم ب نظرتون چه مارکی خوبه

اسنوا فقط

بچها بنظرتون سرویس چوب کجا بگیرم  خونم بابام اهواز  خونه خودم در آینده تهران  اهوا ...

بنظرم از تهران بگیری باصرفه تر درمیاد ،همسرم خودش تولیدی داره بیشتر اینجا تولید میشه و فرستاده میشه اونور،واینکه حتمـا از تولیدی بخری باصرفه تر از نمایشگاست

بچه ها این یخچال چطوره

مارکش چیه؟!و قیمتش؟!

خیلی خستم خدایا کمکم کن تنهام نزار پشتم باش راهو بهم نشون بده و خودت هرجور صلاح میدونی به طرز عجیب و معجزه وار زندگیمو بگردون فقط از خودت میخوام خدایا که همیشه پشتم باشی و نگاهت رو ازم نگیری❤همه چیو بخودت سپردم تو درست کنی بهترین حالت و بهترین مدله درست شدنه کمکم کن🥺♥️الهم صلی علی محمد و ال محمد وعجل فرجهمتهش بد نیست اگ بد بود بدون تهش نیست😊با قلبای مهربونتون برای خواسته ای ک تو دلمه دعا کنید ممنون😘♥️

سلام خانما جاروبرقی چه مارکی گرفتین؟راضی هستین؟

بوش من دیشب قیمت کردم ۶ میلیون و۳۰۰ بود ارزون تر که کیفیتش خوب باشه چی سراغ دارین؟

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
سلام خانما جاروبرقی چه مارکی گرفتین؟راضی هستین؟ بوش من دیشب قیمت کردم ۶ میلیون و۳۰۰ بود ارزون تر که ...

فیلیپس گرفتم رنگ سرمه ای به شدت راضی هستم 

عضو گروه @بامدادخمار  هستم قد 164وزن اولیه 69 (گروه زرد🏷️) وزن فعلی ⬅️67.5(صعود به گروه نارنجی😊🔶) وزن هدف 53   قبلا تونستم باز هم میتونم 😊
سلام خانما جاروبرقی چه مارکی گرفتین؟راضی هستین؟ بوش من دیشب قیمت کردم ۶ میلیون و۳۰۰ بود ارزون تر که ...

بوش نخر فیکش زیاده تو بازار 

عضو گروه @بامدادخمار  هستم قد 164وزن اولیه 69 (گروه زرد🏷️) وزن فعلی ⬅️67.5(صعود به گروه نارنجی😊🔶) وزن هدف 53   قبلا تونستم باز هم میتونم 😊

تهران بخر 

2801