2777
2789
عنوان

💛💙(((((تاپیک جامع و دایمی جهیزیه)))))💚❤

| مشاهده متن کامل بحث + 229566 بازدید | 7885 پست

سلام بچه ها

كريستال و سوفله خورى مى خوام بخرم

ادرس ميدين توى شوش كه معتبر و منصف باشه تنوع كارش بالا باشه؟ كريستال بوهميا يا ناخمن 

سوفله ام طلايى ميخوام راهنماييم كنين ماركشو

ماهرخ هستم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

لایکم کنید لطفااااا 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
بچها بنظرتون سرویس چوب کجا بگیرم  خونم بابام اهواز  خونه خودم در آینده تهران  اهوا ...

منم مشهدم خونه ایندم تهرانه البته بزرگ شده ی تهرانم 

هیچی نگرفتم همه چیمو تهران میگیرم خیلی سخته جابجا کردنش اینجاهم تنوع بازارای تهرانو نداره 

چهاردنگه یافت اباد بازار مبل خاوران 

اینا سرویس چوب خیلی خوبی دارن

من تعریف اسنوا و الکترو استیل رو شنیدم و اطرافیان داشتن و راضی بودن

آخه میگن الکترواستیل زودخراب میشه، دوستان کسی یخچال الکترواستیل داره راهنمایی کنه ببینم خوبه یانه

برا جهیزیه میتونی از ظروف مسی استفاده کنی که خیلی شیک میشه من یه مس فروشی سراغ دارم کاراش عاااااالیه به صورت اینترنتی هم به سراسر کشور ارسال میکنه من که خیلی راضی بودم قیمتش هم مناسبه پیجشم عزیزم https://www.instagram.com/p/CHLJ8SQD4Uu/?igshid=bs61yts4oekc

2801