2777
2789
عنوان

آزمایش منفی شد در حالی ک....

| مشاهده متن کامل بحث + 13759 بازدید | 65 پست
منم اینجوری بودم   اصلا نگران نباش برو سونوگرافی و آزمایش بده و برو معاینه هم   خودتو درما ...

عزیرم من دو سال هست اقدامم

مشکلی نداریم 

این ماه هم داروی گیاهی خوردیم 

توکل بر خدایت کن‌‌؛؛  کفایت میکند حتما 
از روزی که لکه بینی داشتی تازه لانه گزینی شروع میشه و هورمون هات بالا میره یه کم صبر داشته باش خواهر ...

میشه برام ی صلوات بفرستین 

کاش خدا برام معجزه کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزی هم که هست کلا نی نی سایتی ها دوس دارن به اونی که میگه با دوست پسرم رابطه داشتم یا شرایط بارداری ندارم همش میگن نه نه شک نکن بارداری و به اونایی که مشتاق بارداری هستن همش میگن نه اصلا ابدا باردار نیستی

عزیرم من دو سال هست اقدامم مشکلی نداریم  این ماه هم داروی گیاهی خوردیم

ببین لتروزول خوردی؟! 

منم این شیش ماه متفورمین خوردم  و جلوگیری  هم نداشتم  ولی حامله نشدم و تنها مشکلمم تنبلی تخمدان   حالا دکتر گفت هر وقت نظرت قطعی شد  بیا داروی بارداری بنویسم   ولی خداروشکر همسرم سالمه

ببین لتروزول خوردی؟!  منم این شیش ماه متفورمین خوردم  و جلوگیری  هم نداشتم &nb ...

شش ماه لتروزل خوردم آمپول زدم فولی داشتم شوهرم سالمه اما باردار نشدم 

این ماه داروی گیاهی خوردم ک. خودم و همسرم تقویت بشیم و. حانله شم 

اما بازم.... 

ببین لتروزول خوردی؟!  منم این شیش ماه متفورمین خوردم  و جلوگیری  هم نداشتم &nb ...

دو. ماه هم متفورمین خوردم 

اینو فولیک. خوردم 

اچ ام جی زدم 

شش ماه لتروزل خوردم آمپول زدم فولی داشتم شوهرم سالمه اما باردار نشدم  این ماه داروی گیاهی خورد ...

خیلی سخته  درکت میکنم منم دوساله دارم این دردو میکشم هرکی با من ازدواج کرده بچش بغلشه یا الان حامله س    

سنتون زیاد نیست؟!

ب نطر شما امکان ش هست با چهار روز تاخیر آزمایش منفی باشه 

عزیزم من حالتو درک میکنم  ولی  امکان نداره  بی بی چک شاید نشون نده ولی آزمایش بتا دقیق میگه  قبل موعودت شاید بگه احتمال بارداری  ولی بعد موعود   باید بتا بالای ۵۰ باشه

خیلی سخته  درکت میکنم منم دوساله دارم این دردو میکشم هرکی با من ازدواج کرده بچش بغلشه یا الان ح ...

اره دقیقا همه بچه دار شدن 

من 26سالنه 

اره دقیقا همه بچه دار شدن  من 26سالنه

ان شاءالله بارداربشی همین ماه

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2801