2733
احتمال داده بود

تحت نظر  دکتر بودین؟قبلش سونو داده بودین ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استاتر خودتم گرمیی میخوردی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
نه از نت گشتم همرو انجام دادیم رژیم و درست انجام بدی مطمئن باش نتیجه میگیری بازم میگم مرد مهمه تا زن

اخه من شنزدم زن نباید گرمی بخوره ..باید طبع خانم خنک باسه و مرد گرم ..موندم گرمی بخورم یا نخورم ؟  راستی یه سوال ببخشیدا چندبار نزدیکی داشتین ؟

اخه من شنزدم زن نباید گرمی بخوره ..باید طبع خانم خنک باسه و مرد گرم ..موندم گرمی بخورم یا نخورم ؟ &n ...

هرماه فقط دو شب اونم موقع تخمک گذاری از کیت تخمک استفاده کن

دکتر من میگه به بار نزدیکی در روز ششم سیکل با جلوگیری و بعدش روز 12سیکلم چون من تخمک گذاریم 12همه و فقط یه بار نزدیکی برا پسر ..بااین روش ک یه ماه باردار نشدم البته من فولیکولم کیفیت نداره 

تازه 4 سالشو تموم کرده

ببخشید اینم بگو گرمی مثلا خودت چی میخوردی؟من گرمیجات مثل خرما و چایی دارچین  تو پری خیلی میخورم ولی بعدش زیاد نمیخورم .

دکتر من میگه به بار نزدیکی در روز ششم سیکل با جلوگیری و بعدش روز 12سیکلم چون من تخمک گذاریم 12همه و ...

عزیزم دکترت راست میگه نگران نباش منم 12 پریودی اقدام میکردم 4 ماه طول کشید باردارشم فولیکول منم از 10 و 12 بالا نمیرفت استرس نداشته باش عزیزم

ببخشید اینم بگو گرمی مثلا خودت چی میخوردی؟من گرمیجات مثل خرما و چایی دارچین  تو پری خیلی میخورم ...

منم فقط خرما زیاد میخوردم و گاهی عسل و فلفل سیاه از همه چی موثر تره

2706