2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره عزیزم

معتبراش همون سی ای ایکس بلوم پیکسل ممفی تایم فارم تپ و همستر و ورتوس و پاکت فی و هات و یس کوین و کتیزنه ک من دو سه تاشو حال نمیکنم باهاشون ک بزنم حوصله سر برن تو حالا ۳۰تا رو چ جوری میزنی 🫠

معتبراش همون سی ای ایکس بلوم پیکسل ممفی تایم فارم تپ و همستر و ورتوس و پاکت فی و هات و یس کوین و کتی ...

روزی یکی دو ساعت وقت میزارم همشونو انجام میدم. 

از نات کوین ۹۰ میلیون برداشتم.

ارزش داره به نظرم.

روزی یکی دو ساعت وقت میزارم همشونو انجام میدم. از نات کوین ۹۰ میلیون برداشتم.ارزش داره به نظرم.

آفرین برا منم الان حدود ۴۳تومنه برداشت نزدم برداشت زدی؟آخه قیمت ریخته الان ولی همسرم استیک کرده سطح گلده برا اون زیاد میشه از استیک دربیاد اونی ک خودش گفتن با همین قیمت فعلی ۷۰۰,۸۰۰م میشه ایشال

2706