2777
2789
بالاخره پمپرزو پیدا کردم😧😍 بسته ای 29تومن قیمت خورده بود ک.شما چجوری 19گرفتید😕  فعلا دو بست ...

سایز ۱؟🙄🙄🙄🙄 عکس بسته ش رو بزار

از رفاه خریدم🤔🤔🤔

دیجی کالا هم داره البته گرون تر از رفاه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم تا فردا صبر میکنم ببینم چطور میشم،خداروشکر نینیم تکون میخوره...خدایا این روزای پراسترس ...

طوری نشده..چرا اینقدر استرس دارید من نمیفهمم...استرس بده برا هردوتون، نکنید تورخدا گناه داره بچه😞 نذارید 

سر هرچیز ساده ای فکر و خیال بیاد تو سرتون...فکرای خوب کنید نینیتون ارامش پیدا کنه🥰🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
طوری نشده..چرا اینقدر استرس دارید من نمیفهمم...استرس بده برا هردوتون، نکنید تورخدا گناه داره بچه😞 ن ...

ممنون رویالی جونم انقد روحیه میدی،تا پیک زدم جدا اخه یکم بیشتر شده بود لکه بینی،الانم کم شده.....همه اکثرا گفتن ممکنه نشانه زایمان زودرس باشه خیلی ترسیدم فردا میرم دکتر.....اصلا درد نداشتم یجورایی توهم زدم انگاری درد میاد سراغم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

دوستان 

شماها میرید برای عکس بارداری؟ من هر کاری کردم شوهرم راضی نشد بیاد میگه خجالت میکشم آخرشم سر همین عکس دعوامون شد😁😁 خب دام میخواست ازین دوران یه یادگاری داشته باشم😔

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
سایز ۱؟🙄🙄🙄🙄 عکس بسته ش رو بزار از رفاه خریدم🤔🤔🤔 دیجی کالا هم داره البته گرون تر از رفاه

ازین زردا دگ.المان

اره سایز یک.خونه مامانمینام.پوشکا خونس.ا داروخونه گرفتم

دوستان  شماها میرید برای عکس بارداری؟ من هر کاری کردم شوهرم راضی نشد بیاد میگه خجالت میکشم آخر ...

من رفتم هفته قبل

مهم نیست حتما بری اتلیه

میتونی تو خونه لباس بپوشید و چند تا عکس خوشگل بگیرید

مهم یادگاریش است

ارزش نداره خودتو ناراحت نکنی برا این جور چیزی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ازین زردا دگ.المان اره سایز یک.خونه مامانمینام.پوشکا خونس.ا داروخونه گرفتم

ببین حتی دیجی کالا ۲۴ میده🤔🤔🤔

کلا داروخانه ها از همه جا گرون تر میدن پوشک رو

باید از لوازم بهداشتی بخری

2801