2777
2789
اووه چقدر زیاد ایندفعه چی میخوای طبیعی بیاری یا سزارین کنی؟ 

دیگ یبار طبیعی اوردم  ترجیح میدم اینم طبیعی باشه بعدش برم عمل زیبایی واژن     

بعدش  اخه من طبیعی  اوردم بعد بدنیا اومدن بچم  اصلا کسی فکرشم نمیکرد من بچه داشته باشم اخه هیکلم سریع میزون شد  شکمم خط نداره   از نود  دوسه کیلو  اومدم خونم  شدم ۷۰ بعدش ۶۵ شیرم ندادم بچم شیرخشکی

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والله اصلا بحث آزمایش اسپرم میشه حاظرن جون شونو بدن ولی از ندن اینقدر براشون سنگینه😁😁😁

اره واقعا

اسير كردن ما رو 😑😑😑

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
خب پس ميتوني زودتر ورزشو شروع كني 😊سزارين ها نميتونن اميدوارم زايمان خوب و راحتي داشته باشي😇 ...

ممنونم عزیزم

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
بچه ها من خیلی ترشح دارم روز به روز داره بیشتر میشه. کلافم کرده. خواب درستم که دو سه شبه ندارم. شما ...

منم همینطور بودم.استرس ترشح کلافم کرده بود.به دکتر گفتم بهم‌مترونیدازول داد.بهتر شدم ولی هنوزم دارم.زدم به بیخیالی

خدایا به قلبامون آرامش بده
سلام بچه ها بااینکه امپول میزنم  هر هفته بازم کمر درد دارم    خانوما شماهم  الان ...

سلام عزیزم منم درد واژن زیاد دارم حتی نمیتونم تکون بخورم درد پریودی هم دارم کمرم و شکمم میگیره دکترم آمپول داده ولی میترسم همش میگم زایمان زودرسه

منم درد واژن شدید دارم موقع خواب،وقتی ب پهلو میشم کمرم تق تق صدا میده،بنظرتون خطرناک نیس کمرم صدا میده؟اوووف ترشح منو کشت ببخشید دوستان.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

سلام . من امروز رفتم سونو بجای هفته اینده،چون یکم نگرانش بودم. خداروشکز همچی خوب بود. ۲۹هفتمه. وزنش ۱۴۷۰. از سفالیک چرخیده شده بریچ. طول سرویکس ۳۸.

بچها برای شما گرید چند زده؟؟ اونایی که بامنن

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2801