2733
2764
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806638 بازدید | 290067 پست
ایول گلم تو یه هفته ? افرین به ارادت 💃💃💃💃 @مامانجوجوبودم     من 62/100بودم الان 61 ...

بله عزیزم تویه هفته

خودتم خیلی خوب کم کردی ۱/۱۰۰

عالیههههه💪👌🤩

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۷۷وزن هدف👈۶۸

تو رو خدا حرف نزنيد تا مطالب رو كامل بخونيم 😤

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

عزیزم چون از قدیم بوده عضوعه بازم مرسی آذر جون❤

سلام

من امروز وزنم شده بود 63/900.خیلی خوشحال شدم 😂😂😂

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

بامداد جون بقیشو نمیگی؟ @بامداد_خمار‍ 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
چی کار کردی این قدر کاهش داشتی؟ آیا برنج و نونت و کمتر خوردی این هفته؟ یا چی؟

آره عزیزم

اکثر روزها فقط نون پنیر گردو فندق قهوه شیر وپرتقال سیب خوردم جمعه ها هم میرم پایین خونه مامانم شام و نهار پایینیم برنج و نون و خورشت و اینا

فک کنم یه جورایی شوک حساب شد

اونایی که از۱۰ کیلو وزن بیشتر کم کردن صورتتون هم لاغر شد؟؟؟؟

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
بامداد جون بقیشو نمیگی؟ @بامداد_خمار ‍ 

عزیزم اشتباه تگ کردی الهه جون همین ده دیقه پیش توضیح دادن درست تگ کن گلم از امشب باید سرگروهتو تگ کنی اشتباه تگ کنی نبینه اخطار میگیریا الکی 💙

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
آره عزیزم اکثر روزها فقط نون پنیر گردو فندق قهوه شیر وپرتقال سیب خوردم جمعه ها هم میرم پایین خونه م ...

من دوشب این هفته کالریم زد بالا 😅۵۰۰ گرم کاهش داشتم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
من بیشتر 😍😍مبارک باشه عزیزم الهی خوشبخت ترین باشی همیشه.هیچی سرگرم بودم الان وقتم بیشتره 🙈🙈

عزیززز دلم😘😘🥰🥰

خوبه دیگه ازاین به بعد هستی🤩🤩

من دوشب این هفته کالریم زد بالا 😅۵۰۰ گرم کاهش داشتم

اگه درست کالریتو ببندی عزیزم ۱کیلورو کم میکنی مخصوصا اول رژیمت باشی

بازم خوبه کاهش داشتی🤔😊

بامداد جون بقیشو نمیگی؟ @بامداد_خمار ‍ 

نه منتظرم صحبت دوستان تموم بشه 👀  

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها یه سوال دارم

من قبلا رژیم میگرفتم کالری 1000 یا 900 تا میخوردم

و عذاب میکشیدم و همیشه گرسنه بودم

ولی الان نسبت ب وزنم نزدیک 2000 کالری 

کالری رژیمم هست

کاملا سیر میشم و اصلا گرسنه نمیشم

همش با خودم میگم من که سیرم من ک لاغر نمیشم

ونظرتون چیه؟ 

😉عاشق افکار آدم ها باش نه ظاهرشون

خوب يه دقيقه زبون به دهن بگيريد 😠

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
اگه درست کالریتو ببندی عزیزم ۱کیلورو کم میکنی مخصوصا اول رژیمت باشی بازم خوبه کاهش داشتی🤔😊

کاهشمم فکر کنم بخاطرورزشمه😁

من اولاش هفته ای یک ودویست کم میکردم وقتی دهه ۵۰ رسیدم کم کم الان جوری شده گرمی کم میکنم 

اره منم اینجوری بودم..الان ۶۰ کیلو ام..ولی دیگه کاهش گرمی شده یا اصلن ندارم کاهش😒

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2706