2777
2789
عنوان

حذف کاربری

36 بازدید | 9 پست

سلام دوستان ، این کاربری شناسایی شده دیگه راحت نیستم باهاش ، میخوام حذف شه طوری که تاپیک هامم نباشه ، حتما باید تعلیق بشم ؟ یا راه دیگه ای هم هست؟

@niniyar_1 عزیزم میشه راهنمایی کنید لطفا

مجازی شده جایی برای خالی کردن عقده های خیلیا 🙂 اما این صفحه نه🦋🍃

میتونید فقط تاپیکای خصوصی و خانوادگیتون رو از طریق @niniyar_1‍     حذف کنید و داخل تاپیکاشون گفتن به چه صورته....

اون تاپیکایی هم که تعداد پست صفر هست با اون سه نقطه زیر پست میتونید خودتون حذفشون کنید

در صورت تعلیق هم تاپیکا و کاربریتون برای سایرین قابل مشاهده میمونه

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم   زیر این آسمون کبود ، دنیا به کام من نبود..... @_mahyar

راهی نیست و بعد تعلیقت دسترسی به پیامات هست

🟣🔵🟢🟠🔴هرکی لایک کنه خره🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

سلام دیگه اونطوری که تاپیکتون دیده نشه نداریم فقط لغو کاربری داریم که تاپیکهاتون می مونه و دیده میشه حتی میتونین وارد کاربری بشین و به پیامها و اعلانها و همه چی دسترسی دارین فقط نمیتونین باهاش پست بذارین و تاپیک بزنین

اگر میخوایین تاپیک حذف کنین به نی نی یار 1 تو  خصوصی لینک بدین

فالگیر، موهاش مشکیه دوتا هم چشم داره                                                                 دختر، وااااای این که همه چی رو میدونه  
2802
میتونید فقط تاپیکای خصوصی و خانوادگیتون رو از طریق @niniyar_1‍ حذف کنید و داخل تاپیکاشون گفتن به ...

آخه لینک تاپیک رو فرستادم پیوی ایشون ولی حذف نکردن

سلام دیگه اونطوری که تاپیکتون دیده نشه نداریم فقط لغو کاربری داریم که تاپیکهاتون می مونه و دیده میشه ...

ممنونم از توجه تون  

آخه لینک تاپیک رو فرستادم پیوی ایشون ولی حذف نکردن

فقط خصوصی و خانوادگی حذف میشه

اگه حذف نکردن یعنی شامل این موارد نبوده و لینکم فقط در روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه غیر تعطیل و در ساعات گفته شده باید به پی وی نی نی یار ۱ ارسال بشه

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم   زیر این آسمون کبود ، دنیا به کام من نبود..... @_mahyar
فقط خصوصی و خانوادگی حذف میشهاگه حذف نکردن یعنی شامل این موارد نبوده و لینکم فقط در روزهای شنبه دوشن ...

ممنونم از پاسخ گوییتون