2733
2764
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806494 بازدید | 290067 پست
مرسی عزیزم 😘😘😘😘❤❤❤❤ گروه هم دارید ؟ لینک شو برام بفرست بی زحمت مرسی گلم❤❤❤

لینک گروه 😕 اینجا گروهه دیگه پس چیه 

برو توضیحات امضامو رو بخون اگه میخوای عضو باشی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

🔴🔴🔴 بچه ها اشکال نداره نیم ساعت دیگه میزارم مطالب رو 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خانمااااااااااااااااااااا 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

پست نزااااااااااااااااااااااااااااارین 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

ممنون 🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
اره منم اینجوری بودم..الان ۶۰ کیلو ام..ولی دیگه کاهش گرمی شده یا اصلن ندارم کاهش😒

من قبل ورزشهام چای سبزو نعنا وگل محمدی ودارچین وزنجبیل ویه جا دم میدم تا متابولسیم بدنم بره بالا میگن خوبه.ولی کاهش سایزم بهترازوزنمه تمام لباسام دوباره گشادشدن😤

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
🔴🔴🔴 بچه ها اشکال نداره نیم ساعت دیگه میزارم مطالب رو 

چي بگم والا😔

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
عزیزم اشتباه تگ کردی الهه جون همین ده دیقه پیش توضیح دادن درست تگ کن گلم از امشب باید سرگروهتو تگ کن ...

@donyay_kochak   بلدم تگ کنم ولی نمیدونم اون چزا آبی نشد

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

حالا تا نيم ساعت حرف بزنيد اون حرف دونتون پر شه 😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
@عروسترکم    سلام... صبحانه نخوردم... نهار خوراک مرغ... و چندتا قاشق بستنی میان و یه لیو ...

قوانین_تاپیک#  

عزیزم باید ب قوانین اینجا پایبند باشی👌

ماه اول اشکال نداره فست نگیری ولی از ماه دوم حتما باید بگیری...👍

سرخود کاربریتو کم و زیاد نکن🚫

گزارشتم ی خورده مرتب تر بنویس گلم✅

ب جای بستنی چیزهای مقوی و سالم تر بخور❌

صبحانه اصلی ترین وعده س..نباید حذفش کنی..حتما صبحانه داشته باش✅✅✅✅✅✅

ورزش هم هم‌قدرتی داشته باش هم هوازی..الان شما فقط هوازی کار کردی💪💪💪

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
اره منم اینجوری بودم..الان ۶۰ کیلو ام..ولی دیگه کاهش گرمی شده یا اصلن ندارم کاهش😒

سلام سرگروه عزیز تر از جانم 

😙مگه امروز روز وزن کشی نیس من تاپیک وزن کشی رو پیدا نکردم 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
من قبل ورزشهام چای سبزو نعنا وگل محمدی ودارچین وزنجبیل ویه جا دم میدم تا متابولسیم بدنم بره بالا میگ ...

عالیه👍👍👍👍👍

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
سلام سرگروه عزیز تر از جانم  😙مگه امروز روز وزن کشی نیس من تاپیک وزن کشی رو پیدا نکردم

سلام عشقممممم❤❤❤❤بذار خودمم از الهه بپرسم 

😁😁😁یاد این پیرزنایی افتادم ک وسط مداحی یا سخنرانی هی حرف میزنن و خدام میگن خانما ساکت حاج آقا دار ...

🤣🤣🤣

والا چي بگم هر كي حرف خودش رو ميزنه 

بعد از اين كه بامدادخمار همه رو بگه نميخونن و هي سوال تكراري ميپرسن😩😩😩 

والا منم كاربر جديدم❤️❤️❤️ 

ولي با توضيحات كامل بامداد جون همه رو فهميدم💪🏻💪🏻💪🏻 

لینک گروه 😕 اینجا گروهه دیگه پس چیه  برو توضیحات امضامو رو بخون اگه میخوای عضو باشی

نه بامداد جون منظورم یه چیز دیگه بود چندماه پیش تاپیک رو دیدم که بچه ها روزانه کالری رو که میخوردن گزارش میدادن منظورم اون بود 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
نه بامداد جون منظورم یه چیز دیگه بود چندماه پیش تاپیک رو دیدم که بچه ها روزانه کالری رو که میخوردن گ ...

عزیزم از امشب همه باید گزارش بدن منتظر توضیحات الهه جون و لیست گروه بندی ها هستیم

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2706