2777
2789
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1603029 بازدید | 41965 پست
یه مدت به شدت بی حال و خسته بودمهمینم باعث شده بود از لحاظ روحی هم اذیت میشدم چون نمیتونستم کارام رو ...

مثلاً حرفه یا هنری مثل خیاطی ،عکاسی،قلاب بافی ،میدونی من ۷سال پیش پانیک گرفتم وروزی ۱۵تا قرص مصرف میکردم تا سه سال بعد اضافه وزن شدید گرفتم ولی اصلا حال روحیم خوب نبود وباز هم حمله بعد یه دفعه تصمیم گرفتم داروهام رو ترک کنم  ،با حرفه های مختلف سر. خودم وگرم کردم 

اتفاقا دکتر به منم گفت بخورولی من از وابستگیش می ترسمالبته پارسال تو شرایط بسیار بدی بودم و واقعا حا ...

ما فکر کنم ارثی استرسی هستیم

مادرم و خواهرام  خیلی استرسی و انرژی منفی هستن 

واینو به منم منتقل میکنن

روانشناس  گفت حتما باید چند جلسه تراپی بری و قرصم بخوری بعد آروم آروم قرص رو قطع کنی

وابستگی رو منم میترسیدم اما اون شرایط اضطرابی گاهی واقعا غیر قابل تحمل میشه و به قلب فشار میاد

یه دوستی دارم حرف جالبی میزد میگفت چرا معده ات درد میکنه قرص میخوری نمیگی معده ام عادت میکنه

میگفت گاهی روح مریض میشه و نیازه قرص بخوری 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اره خیلی برام جالبه که تو این زمینه تجربیات مشابه داریم😊 راستش مامانم کلا دوست نداشت بچه داشته باشم ...

برام جالب بود خواهر نداری هیدوا جان؟

بچه های گلت چند سالشونه البته اگه دوست داری جواب بده 🥰

2802
مثلاً حرفه یا هنری مثل خیاطی ،عکاسی،قلاب بافی ،میدونی من ۷سال پیش پانیک گرفتم وروزی ۱۵تا قرص مصرف می ...

چجوری خوب شدید عزیزم اگه میشه راهنمایی کنی چون من شرایط روحیم خوب نیست وقلب درد شدم هیچ طچیزی حالمو خوب نمیکنه قبلنا قرص میخوردم واضافه وزن بدی آوردم هنوز تورژیمم وخیلی سعی میکنم ولی حالم خوب نیست

دوستای گلم به نظرم سوال پرسیدن از هیدوا جان کمتر کنیم.

من هم از صحبت هاشون لذت می برم ولی اجازه بدین تو این تاپیک راحت باشن.سوال های مداوم با ابنکه جمله که ایشون خانم مدبر ودانایی هستند شاید خسته شون کنه واینکه دیگه خیلی داریم وارد زندکی شخصی شون می شیم البته شاید ایشون مشکلی نداشته باشن من از نگاه خودم گفتم.

نکته بعدی اینکه حواس تون به تاپیک باشه از بحث اصلی خارج نشیم گفتگویی هم شکل می گیره در راستای عنوان تاپیک باشه.

شادی صدام کنید
ممنون عزیزم اتفاقا من زیاد اهل خرید و ورودی های زیاد نیستم یعنی در واقع نه که نباشم ولی شرایطشو نداش ...

خداروشکرررررر عزیزم 

انشالله همیشه زندگیتون پر از برکت و نعمت باشه 

بله واقعا موثره 

چجوری خوب شدید عزیزم اگه میشه راهنمایی کنی چون من شرایط روحیم خوب نیست وقلب درد شدم هیچ طچیزی حالمو ...

اول که باید اراده کنی بعد سعی کن گذشته رو فراموش کنی و خاطرات بد رو تکرار نکن فقط در زمان حال زندگی کن،پیش یه پزشک عمومی که تخصص طب سنتی داره برو و اصلاح تغذیه رو شروع کن خیلی بهتر میشه من حدود ۱۵ساا قلب درد شدید داشتم به طوری که دائم لرزش دست داشتم باوبا دارو مثل پروپرانول خوب نمیشد با اصلاح تغذیه کاملا مشکلم برطرف شد مثلاً ادویه های مثل زنجبیل ،دارچین وهل رو برای یه مدت منع مصرف داشتم والان هم کم مصرف میکنم اگه تهران هستی به مرکز درمانی دکتر خیر اندیش برو 

وااای چه جالب من نمیدونستم شما چهار تا بچه دارید انشاالله خدا براتون حفظشون کنه همچنین سایه تون همیش ...

ممنونم گلم 

لطف دارید❇️

راستش نمیخوام تاپیک مسیرش عوض بشه 

و اینکه دوست ندارم با دادن این اطلاعات کسی منو بشناسه عزیزم 

عزیزید ❤

❌لایک❌
دوستای گلم به نظرم سوال پرسیدن از هیدوا جان کمتر کنیم.من هم از صحبت هاشون لذت می برم ولی اجازه بدین ...

ممنونم بانو 

لطف دارید 

خسته نمیشم گلم ولی دلایلمو گفتم و موافقم باهاتون ❤

❌لایک❌
2801