2777
2789
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1559765 بازدید | 41149 پست
اوج دور کردن وسایلی که لازم نداریم یه زمان خاصی داره، بعدش دیگه هرچی بیاد کمو کمتر میشه چون یاد گرفت ...

😂😂😂وای جمله اخرو گفتید یاد یه خاطره افتادم

یه روز داشتم خروجی ها رو یواشکی میبردم بذارم کنار زباله ها سه تا کیسه پر کرده بودم تا رسیدم سر کوچه داییم و دیدم 😑کیسه ها رو گذاشتم کنار زباله ها داییم گفت اوووو چقدر اشغال  منم فقط یه لبخند اینجوری زدم 😅 چون داییم هم به شدت ماکسیمالیسته و اگه بهش میگفتم اونا چی هستن یا باهام دعوا میکرد یا به مامانم میگفت😂خانومشم همیشه یواشکی وسایل میندازه بیرون😁

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          

خروجی یه پانچو که خیلی قدیمی بود البته سالم که دیگه تو استایلم نیست گذاشتم کنار بدم به کسی و یه جفت دمپایی ابری مال روز عروسیم که تو آرایشگاه بهمون داده بودن .چرا خروج ندادمش تا حالا😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همزمان که داشتم اینجا تبادل نظر میکردم رویه لحاف پسرم رو دوختم ملافه لحافو و شستن جز مراحل تمیزکاری ...

صبا جون دلم نیومد پیامتو رد کنم 😁

وقتی به پست های شما میرسم چشمام اکلیلی میشه از بس عکس کاربریتون رنگای قشنگ و مناسب با سایت داره... جلوه خیلی قشنگی میده به نظرم

گزارش این چند روز 📝

خروجی🗑

لباس زیر بالا تنه که عمرش تموم شد

یدونه شلوارک(چالش اخر ماه) 

لباسامم جمع کردم و سه دست برای پاییز اوردم جلو دست 

یدونه لیوان خوشگل هم داشتم که ترک داشت تغییر کاربری داد و گلدون شد😁

پنج شیش تا کانال تلگرام و پاک کردم و اونایی که بعدا لازم میشه رو ازشون یدونه پیام ذخیره کردم تا بعدا چک کنم (کلا یدونه کانال مونده) 

چند تا چت تو ایتا پاک شد

تاپیک های ذخیره شده نی نی سایت همه پاک شد و فقط همین تاپیک موند🥳

خروجئ: 

چند جفت کفش و یه کیف و یه ساک و مقداری لباس بچگانه مامان و خواهرم که رفتم ازشون گرفتم که یه وقت منصرف نشن دوباره برگردونن تو وسایلشون. فردا عکسشونو میذارم جیگرتون حال بیاد 

با لایک شدن مشکلی ندارم

نشد پست قبلی رو ویرایش کنم

گزارش قرآن روزانه

شنبه✅

یکشنبه✅

دوشنبه❌

سه شنبه✅

چهارشنبه ✅

پنج شنبه✅

جمعه❌

نماز قضا عشا هم خونده شد

در کل 1 نماز قضا خونده شد و 39 عدد باقی مانده❌

دوستان یه سوالبنا به دلایلی رختخوابهای مهمون ما هر کدوم یه مدل رویه دارن به نظرتون اگه رویه هاشونو ...

عوض نکن ولش کن پول هدر دادنه🙊

سلااااااام و صد سلااااااام ...

من اومدم با کوله باری از خستگی اثاث کشی و...

ممنونم بابت دعاهای قشنگ همه تون عزیزانم الهی نصیب همه مستاجرها بشه که تو خونه خودشون با آرامش زندگی کنن، من خونه قبلی رو تمییییییز دادم تحویل مستاجر جدیدش کلی هم براش دعا کردم که ایشالا آخرین خونه اجاره ایش باشه و بر خلاف چیزی که تو جامعه مد شده همسایه از واحد کناریش هم خبر نداره ( احترام به همه کسانی که سبک زندگی شون این هست، من در مورد خودم صحبت میکنم ) من با همسایه هام خداحافظی کردم برا هرکدوم هم ی بسته شکلات ناقابل بردم و حلالیت طلبیدم چون اینجوری خودم قلبا خوشحال ترم

جونم براتون بگه که من بعد از ورود به اینجا متوجه شدم که بنده ی حقیر نه تنها مینیمالیست نیستم بلکه خیییییییییییلی هم ماکسیمالیست هستم 😑😑😑😑

بقول انگلیسی ها شِیم آن می 😑😑😑😑

بخدا اگر بدونید چققققققققققققد وسیله داشتم از تاپیک پرتم میکنید بیرون 😑😑😑

تا حدودی سر و سامون دادم همه چی رو مقصر اوضاع هم خودم نبودم 

ی عاااااااااالمه ظرف و ظروف و وسیله از خونه قبلی بود همه رو همسرم جمع کرده بود قاتی پاتی کارتن کرده بود نمییییییدونید چه فشااااااااری روم بود این چندروز، ی تعدادی رو کلا خروجی گذاشتم، ی تعدادی رو کارتن کردم گذاشتم انباری برا ایشالا باغچه ببرم، ی تعداد هم هنوز تعیین تکلیف نشدن، واقعا هرچقدر میگذره بیشتر میفهمم مینیمال ها چقققققققد خوشبختن، چقققققققد آرامش دارن ، وابستگی نداشتن و وسیله در حد نیاز داشتن خیلی خوبه 

در آخر اینکه خیلی دلتنگ تون بودم،  دوستتون دارم، افتخار میکنم که تو همچین جمع فرهیخته ای بصورت مجازی کنار شما خوبان هستم اومدن پاییز رو بهتون تبریک میگم امیدوارم این پاییز عاشقانه ترین و عارفانه ترین پاییز عمرتون باشه عزیزانم 🤩🤩🤩🤩

دوستان یه سوالبنا به دلایلی رختخوابهای مهمون ما هر کدوم یه مدل رویه دارن به نظرتون اگه رویه هاشونو ...

عزیزم من اینجور چیزا رو تکه میکنم برا نظافت استفاده میکنم 

یا اینکه برا بچه ها بازی کنن نقاشی و کاردستی و کثیف کاری پهن میکنم زیر پاشون 

موقع تعویض خاک گلدون زیر گلدون ها میذارم که کثیف کاری نشه 

مثلا با یکیش رویه های یکدست بالش بدوز 

یا بعنوان ملافه سفر استفاده کن (البته نمیدونم چجوریه دقیقا، من با مال خودم مقایسه کردم) 

سلااااااام و صد سلااااااام ...من اومدم با کوله باری از خستگی اثاث کشی و...ممنونم بابت دعاهای قشنگ هم ...

خداقوت بانو❤

ممنون بابت همه دعاهای قشنگتون 

ان شاالله صدبرابرش به زندگی خودتون برگرده عزیزدل

2801