2777
2789
از کِی تاحالا پیگیرِ جماعت بودن شده به یه ورم نبودن ؟ حقیقتا کسایی هم که از روی فشار چیزای بی ربط می ...

پیگیر جماعت که تو منو نمیشناسی داری اینارو میگی مثلا ژنرال ، 

چه  جالب من رک حرف میزنم تو تیکه میندازی ، اعتماد بنفس نداری؟ . من این تجربه رو داشتم یا نداشتم  به تو ربطی نداره ولی وقتی بچه هایی رو مثل تو میبینم که اینطور ادای عاشقارو در میارن میفهمم که عضو کی رولن . 

#زن-ضعیف-نیست .زن و مرد باهم برابرند . به افکار قدیمی پایان بدین و یکم از منابع معتبر تحقیق کنین . خانوما به خودتون افتخار کنین شما از نظر سیستم ایمنی بدن ، جسمی ، روحی ، مغزی و خیلی چیزای دیگه خیلی خیلی قوی هستین . اصلا ضعیف نیستین . خودتونو باور داشته باشین و از حقوق انسانیتون مطلع باشین . ❤️
منم خیلی علاقه دارم به زیست هر جانوری و حشره ای رو میبینم عکس میگیرم و دوست دارم لمسشون کنم عکس های ...

چه قشنگ😍🥰

منم یه محیط زیستی ام تو یکی تاپیک هام توضیح دادم کارم و

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من عاشق گربه هام . یه عالمه عکس ازشون دارم . هروقت میرم بیرون گربه میبینم عکس ازشون زیاد میگیرم ...

من به نگهداری گربه علاقه زیادی ندارم ولی بهشون غذا میدم و دوست دارم نازشون کنم  و عکس میگیرم ازشون  

تنها گربه ای که دوست داشتم نگهداری کنم ازش یک گربه نارنجی خیابونی بود خیلی مهربون بود اصلا از من نمیترسید 

من به نگهداری گربه علاقه زیادی ندارم ولی بهشون غذا میدم و دوست دارم نازشون کنم و عکس میگیرم ازشون ...

خیی کار خوبی میکنی. آفرین! ، من درحال حاظر گربه ندارم ولی بیرون همشون میان سمتم . میفهمن انگار منو .

#زن-ضعیف-نیست .زن و مرد باهم برابرند . به افکار قدیمی پایان بدین و یکم از منابع معتبر تحقیق کنین . خانوما به خودتون افتخار کنین شما از نظر سیستم ایمنی بدن ، جسمی ، روحی ، مغزی و خیلی چیزای دیگه خیلی خیلی قوی هستین . اصلا ضعیف نیستین . خودتونو باور داشته باشین و از حقوق انسانیتون مطلع باشین . ❤️
پیگیر جماعت که تو منو نمیشناسی داری اینارو میگی مثلا ژنرال ، چه جالب من رک حرف میزنم تو تیکه مینداز ...

گویا گیراییتم ضعیفه ، حقیقت رو تیکه میبینی 

ربطِ روابطم به تو چیه ؟ 

در آخر ترجیح میدم همون کی‌رولی باشم تا یه به دوران رسیده با گیراییِ کم مثل تو  ، رو یه ورت بودنم کار کن .

الکی ریپ نزن نخونده حذف میشه بزرگسال .

𝖢'𝖾𝗌𝗍 𝗅𝖺 𝖿𝗎𝖼𝗄𝗂𝗇𝗀 𝗏𝗂𝖾 -
ما مستاجر بودیم صابخونه می‌خواست بالا خونه‌ای که ما ساکن بودیم برای خودش یه واحد بسازه واسه همین دو ...

یک کارگر دارای هفت سر عائله بوده چرا بهش یک چایی تازه دم ندادین خستگی از تنش دربره

گویا گیراییتم ضعیفه ، حقیقت رو تیکه میبینی ربطِ روابطم به تو چیه ؟ در آخر ترجیح میدم همون کی‌رولی با ...

فعلا که گیرایی تو ضعیفه منظور اصلی حرف منو نمیفهمی ، مگه من گفتم روابطت به من ربط داره بچه‌جون ؟ تو هیچ نمیتونی راجب گیرایی من نظر بدی وقتی خودت هوش نداری که حرف منو نمیفهمی کوچولو! ریپ میزنم به تو هیچ ربطی نداره ترسوکوچولو!

چه قشنگ😍🥰منم یه محیط زیستی ام تو یکی تاپیک هام توضیح دادم کارم و

حتما مطالعه میکنم تایپک تونو فقط عکس هم بزارین بعدها اگر دوست داشتین و بی زحمت من رو تگ کنین من خیلی به علاقه دارم 🥰

حتما مطالعه میکنم تایپک تونو فقط عکس هم بزارین بعدها اگر دوست داشتین و بی زحمت من رو تگ کنین من خیلی ...

مرسی 😍

چشم حتما فقط چون تاپیکم اسمش مشخص نیست یه راهنمایی‌ بکنم‌ تاریخش ۱۴۰۲.۱۱.۸ ب اسم عکس 🌹

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
خیی کار خوبی میکنی. آفرین! ، من درحال حاظر گربه ندارم ولی بیرون همشون میان سمتم . میفهمن انگار منو .

خونه ما حیاط داره بچه گربه ها و گربه ها میان دیگه یاد گرفتن میان پشت در میو میو میکنن😂

عزیزم حتما روح مهربانی داری

@malinana@ژنرال؛ لطفاً اینجا بحث نکنیددد

منم تمایل ندارم با بچه کوچولوهای ۱۷ و ۱۸ ساله مثل اینا بحث کنم . اوکیه

خونه ما حیاط داره بچه گربه ها و گربه ها میان دیگه یاد گرفتن میان پشت در میو میو میکنن😂عزیزم حتما رو ...

چقد خوب .)))  تشکر نظر لطفته لیدی🎀

2801