2777
2789
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1559162 بازدید | 41136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرتونم خیلی عالی جواب دادن میفهمم چی میگید

بله فک کنم مامانم برای اولین بار جواب مادر همسرم رو اینجوری قاطع اما در نهایت ادب گفتن   ...ولی در واقعیت هم اینجوریه حتی یکبار هم نشده به عروسا بگن لباس کم خریدی یا زیاد ...همیشه که طلا بخرن میگه چقد خوبه چقدر بهت میاد  مبارکت باشه ....چقد خوب شدی خریدی دستت خالی بود الان بهترشد آخه مثلا ابجیت داشت تو نداشتی من خوشحال شدم تو هم خریدی 

بله فک کنم مامانم برای اولین بار جواب مادر همسرم رو اینجوری قاطع اما در نهایت ادب گفتن ...ولی در و ...

البته بماند که چقد همسرم ناراحت شد که چرا مادرشوون  به خودش اجازه داده راجع به سبک زندگی ما نظر بده و ثانیا چرا اصلا باید به مادر من بگن .و طب یک تماس تلفنی گفت که حق ندارین ازین به بعد مداخله کنین  و خاطر صبارو مکدر کنین و تمام ...و من💃💃💃

کاملا درک میکنم حرفاتون رو البته که به من لطف دارید بزرگوار🌺

ن اتفاقا هستی جان حق مطلب رو ادا کردن و من تو این تاپیک علاوه بر سبک مینیمال ..سیاست های زنانه  نه خاله زنک بازیا ..واقعا نکات خوبی رو یاد گرفتم 

پست عالی امسالی 👆👆👆

کاش میتونستم دوباره و ده باره لایک کنم 

ممنونم ازتون بابت ریپلای پست های قبل

گاهی به همین واسطه برمیگردم و پست های خودمو میخونم مثلا پست های دوسال قبل رو 

میبینم چقدر الان با اون موقع فرق کردم انقدرکه گاهی اون هیدوا رو نمیشناسم 😉😄

بله فک کنم مامانم برای اولین بار جواب مادر همسرم رو اینجوری قاطع اما در نهایت ادب گفتن ...ولی در و ...

عزیییییزم چقدر مهربون و دوست داشتنی

از طرف من بغلش کن و ببوسش حتما🥰😍

البته بماند که چقد همسرم ناراحت شد که چرا مادرشوون به خودش اجازه داده راجع به سبک زندگی ما نظر بده ...

قدر این همسر حمایتگر رو بدون 

پشتت مثل کوه قرص و محکمه 

سایشون مستدام 

ن اتفاقا هستی جان حق مطلب رو ادا کردن و من تو این تاپیک علاوه بر سبک مینیمال ..سیاست های زنانه نه خ ...

لطف دارید عزیزم

باورتون نمیشه که صحبت با شماها توی این تاپیک رو به همصحبتی به هر گروه دیگه ای ترجیح میدم

چون به دلخواه خودمون و به واسطه افکار مشترک اینجا جمع شدیم

نه به اجبار نسبت سببی و نسبی و محیط خونه و کار و جامعه 

کاش میتونستم دوباره و ده باره لایک کنم ممنونم ازتون بابت ریپلای پست های قبلگاهی به همین واسطه برمیگر ...

خوشحالم که این کارم مقبول اکثریت تاپیکه

البته دیگه داره تموم میشه

۳۰۰ صفحه دیگه مونده فقط😅😪

2801