2777
2789
عنوان

بارداری و تعیین جنسیت

62 بازدید | 1 پست

دوستای عزیزم میخواستم ی چیزی رو خواهرانه باهاتون درمیون بذارم.قصدم توهین ب هیچ کس نیست فقط میخوام حرف دلمو بگم.روز اولی ک من عضو نی نی سایت شدم فکر میکردم ک برا بارداریم خوبه و از شماها کلی چیز یاد میگیرم.درسته که واقعا بعضی تحربه هاتون ب درد آدم میخوره تو بعضی تاپیک ها اما واقعا بعضی وقتا میمونم.درطول روز بعضی تاپیک ها رو میبینم که نوشتن فلان طورمه آیا باردارم؟؟؟خب آدم میمونه چی بگه.طرف تو اقدامه و منتظر حالا من نوعی هی بیام بگم هستی یا نیستی که درست نیست.هیچ کس نمیتونه بدون دیدن بی بی چک یا آزمایش بتا بگه بارداری رو.یا بعضیا میگین از رو حرکت بچه م بگین دختره یا پسر.یا از روی سونو.یه جا دیده بودم دوستی گفت میخوام براش لباس بخرم.به خدا کسایی ک اینجا هستن فقط از روی ۴ تا تجربه میتونن بیان بگن ک چی ب چیه اون دکتر بیچاره ک شماها میرین پیشش خیلی بیشتر تجربه داره و درسشو خونده اگه اعتماد ندارین ب حرف سونوگرافتون یا دکترتون خب عوضش کنین.بازم میگم قصدم توهین ب کسی نیست ولی با این حرفا فقط گاهی تو دل آدم خالی میشه گاهی هم دلگرم میشه ک اگر نتیجه منفی باشه تمام امیدش از دست میره.اونوقت من و بقیه کاربرایی ک جواب دادن دیگه پاسخگوی اون حال بد شما نیستیم.یه کم بیشتر به خودتون و خدای خودتون اعتماد کنین و کارا رو بسپارید ب اون بالایی.امیدوارم خیر و صلاح همگی پیش بیاد.من روسیاهم اما سر نمازم همیشه برای اون مادرایی ک در انتظار نی نی گلشونن و اون چشم انتظارای عزیز دعا میکنم...

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

براي امضات الهي امين 

و 

موافقم با حرفات 

زمين گرده ودنياكوچيك🌎زندگي قانون باورهاولياقتها🌈  قانون جذب رازِبزرگ زندگی🦄كارمارازِكائنات♻️خدامعجزه میکنه🔮شانس اسم دومِ خداست وقتي ميخواد امضاش زير آرزوهات ناشناس بمونه🙏 انرژی مثبت تنها چیزیه ک بجای نصف شدن دوبــرابـر و حتي صدبـرابـر ميشهـ♡ الهي شكـرت💙 خدايا هم اكنون ب قلبم بيا و آرامشي عطا فرما از جنس خودت💚 پس از هر سختي آساني هست خدا دوبار تكرار كرد ك دلامون قرص باشه 💛♌︎♪♺❤︎⚅♾♥︎∞♡☯︎☂︎ઈ(◕ั◡◕ั)*゚