2777
2789

منم در حال اقدامم این ماه اقدام کردم ولی لک بینیم شروع شد توی تاریخ پریودی ولی زیره دلم سفت شده مثل سنگ هنوز شک دارم که باردار هستم یا نیستم کسی بین شما بوده زیر شکمش انقد سفت شده باشه

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم

خیلی قرص دکتر بهم داد برای حاملگی لتروزل با متفورمین .هگزال آبوواست سره این شک دارم از این داروهایی که خوردم چرا لکم شروع شده 

خدایا زندگیمو سپردم به تو ، کمک کن من مادر بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم در حال اقدامم این ماه اقدام کردم ولی لک بینیم شروع شد توی تاریخ پریودی ولی زیره دلم سفت شده مثل ...

سلام عزیزم...من زیر دلم سفت نشد ولی لکه بینی پیدا کردم و زیردلم خیلی دردگرفت بعد چندروز تاخیر از موعد همیشگیم پری شدم

بخواهید تا به شما داده شود🤗😍قند و عسل مامان به زندگیمون خوش اومدی😙👼
منم در حال اقدامم این ماه اقدام کردم ولی لک بینیم شروع شد توی تاریخ پریودی ولی زیره دلم سفت شده مثل ...

چند روز عقب انداختی؟آزمایش ندادی؟

بخواهید تا به شما داده شود🤗😍قند و عسل مامان به زندگیمون خوش اومدی😙👼

از امشب تا شب عاشورا هرکس٦ مرتبه  فقط ٦مرتبه ذکر

‏🍃🌸🍃

«يا كاشِفَ الكَرْب عَن وَجْهِ الحسين اِكْشِف كَربي بحق اخيك الحسين»

را جهت بر طرف شدن مشکلات بخواند، ردخور ندارد.

به هرکسی که دوست دارید بفرستید چون در طول سال فقط چند روز این ذکر را میشه گفت.

این ذکر با کرامت که برای توسل به حضرت باب الحوائج سفارش شده را با اخلاص و با طهارت در یک مکان پاک اسم شریف آن حضرت تکرار نمایید و حاجات خود را به درگاه آن باب حاجات ببرید و بگویید اگر مصلحت ما و رضایت الهی در برآورده شدن آن حاجت است ، حاجاتمان را برآورده نمایید.

إن شاء الله حاجت روا شید. التماس دعا🙏🌺

لطفا کسى رو بى نصيب نذارید.

التماس دعا 🙏🌺

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

سلام دوستان گلم خوبین

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

مامانا در چه حالی هستین؟

من که خودم پنجم موعدمه ولی  دیروز عصر لکه بینی داشتم.نمیدونم چرا اینقدر زود شروع شد این ماه

الان سه ماهه پشت سر هم جلو میندازم

میگم به نظرتون کیست دارم؟

باور دارم که خدا همه ی غیر ممکن های مرا ممکن می کند...به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود به امید خدا      
من که خودم پنجم موعدمه ولی  دیروز عصر لکه بینی داشتم.نمیدونم چرا اینقدر زود شروع شد این ماه ال ...

من شنیدم میگن جلو انداختن خوبه یکی بود میگفت من 6ماه جلو انداختم بعدش حامله شدم

سلام چطورید خانوماااا 🙋

سلام خوبی عزیزم ؟

2801