2777
2789
عنوان

خیانت 😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 80 پست

دمت گرممممم

من نمیدونم خانومای این سایت چشونه

یکی از خودش  و زندگیش دفاع میکنه میگن چرا 

یکی هم صبوری میکنه و بهش طلم میشه و عذاب میکشه بازم میگن چرا

کلا مغزشون ارور میده یه سریا

مهمترین احساس شما،احساسیه که به خودتون دارید
اگه دمشو قیچی نمیکردم داشت سفرشو پهن میکرد درسته به زنش نگفتم ولی نمیذارم درحق یه زن ویه دختر ظلم بش ...

الان ب نظرت ظلم نميشه؟!

مردي ك بخواد كاري بكنه از زن دوستش نميترسه عزيزم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اینجور افراد بخان اری بکننا میکنن از امثال محو تو نمیترسن پیش زنشم بگی روش بازتر میشه اینجورادما خیل ...

پیش زنش نمیگم شاید زنش نتونه بخاطر بچش طلاق بگیره روی شوهرشم بازتر میشه فقط حسابی ترسوندمش شاید ادم شد بفهمه تودنیا زنم میتونه جلوی مرد جماعت وایسه

توتازنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی ،تومسئول گلتی **شازده کوچولو**
اگه دمشو قیچی نمیکردم داشت سفرشو پهن میکرد درسته به زنش نگفتم ولی نمیذارم درحق یه زن ویه دختر ظلم بش ...

به جای من بودی چکار میکردی؟

تاپیکمو بخون

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2802
توبه هم نکنه میفهمه خدا هست کاراش پتهونی نمیمونه شوهرم میگه خوب کردی تا اون باشه فکرنکنه دنیا سرخوده

بنظرم برای جلب نظر شما اینو گفته و اگرم واقعانظرش اینه بهتر بود خودش این برخورد رو بادوستش میکرد نه زنش رو تشویق کنه به دعوا با یه مرد بی شخصیت. خودش گوشی رو میگرفت نه که پشت زنش قایم شه بعدم بزاره اون بیاد بگه زنت عربده کشیده و مث باباش نترسه و فلان و بهمان

خدانکشدت سحریم دیرشد تندخوندم نفهمیدم دقیق چی شد فقط فهمیدم خیلی دمت گرم ولی یکم زیادی بااون مردک ...

به خودشم گفتم متاسفم با توحرف میزنم اخه توادمی اره زیاد حرف زدم ولی به شوهرم گفته بود جوری حرف میزد یادم رفته بود مردم

به خودشم گفتم متاسفم با توحرف میزنم اخه توادمی اره زیاد حرف زدم ولی به شوهرم گفته بود جوری حرف میزد ...

به شوهرم بگم؟

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

عزیزم بنظرمن زندکی دیگران فقط به خودشون مربوطه نه به شما 

تا خدا با من است زمانه با من است .
الان ب نظرت ظلم نميشه؟! مردي ك بخواد كاري بكنه از زن دوستش نميترسه عزيزم

قصیه اون گنجشکه هست که جنگل اتیش گرفته بود تونوکش اب میاورد میریخت من سهم خودمودرحق بچش وزنش انجام دادم حداقل عذاب وجدانم کم میشه

عزیزم بنظرمن زندکی دیگران فقط به خودشون مربوطه نه به شما 

اگه خدا نمیخواست فقط به من اشکارنمیکرد خدا اخلاق منو میدونه 

بلا ملا سرت نیاره خدایی نکرده! از این آدمای دوروی متظاهر باید ترسید! واسه منافع خودشون هرکاری میکنن

من ازهیچ چیز نمیترسم نمیتونه 

به خودشم گفتم متاسفم با توحرف میزنم اخه توادمی اره زیاد حرف زدم ولی به شوهرم گفته بود جوری حرف میزد ...

به شوهرم بگم؟

2801