2777
2789
عنوان

خیانت 😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 80 پست
شوهر منم خیلی بدش میاد یه زن اینجوری دعوا کنه. استارتر این همه دعوا کردی ک اون مرد دست از سر شوهرت ب ...

به شوهرم زنگ زده بود سفارش کنه تا من نگم

توتازنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی ،تومسئول گلتی **شازده کوچولو**

بچه ها اينقد زير سوال نبرين و مؤاخذه نكنين

جدا از مسائلي كه چرا صحبت كرده چرا زياد كل كل كرده يا چرا دخالت كرده، خوشحال باشين يه مرد از يك زن حسابي حالش جا اومده ،تا فكر نكنن زن ها اينقد ضعيف و حقيرن كه هر كاري دلشون خواست رو بكنن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
به شوهرم بگم؟

خوندم جات بودم نه فحش میدادم نه چیزی جوری نگاش میردم شلوارشو تا نوک پاش خیس کنه 

شوهرهمه دوسشون دارن شوهرمنم میدونه چه جوریم بهش گفتم تودنیا نمیذارم حق یه مورچه جلوی چشم من خورده بشه برادرشوهرام شدیدن ازاین دل سیاهان شوهرم نه ولی برادرشوهرهام هم میدونن چیکارش کردم به شوهرم گفتن خوب کرده زنی که زندگیشو دوست داره وجدانم داره باید ازاین کار کنه 

خوندم جات بودم نه فحش میدادم نه چیزی جوری نگاش میردم شلوارشو تا نوک پاش خیس کنه 

احساس کردم خیلی بهم توهین شد که فحش دادم

امشب به شوهرم گفتم ولی نگرانم

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

مامانم هی میگفت به تو چه زیاده روی کردی شوهرم گفت خیلیم خوب کرده میفهمن زندگیشو دوست داره زنا هم ادمن دل دارن 

احساس کردم خیلی بهم توهین شد که فحش دادم امشب به شوهرم گفتم ولی نگرانم

نگران چی هستی چرا نگران باشی اهمیت نده بهش خواست کاری کنه سقطش کن انقدر مثل روشنفکراهیچی نگفتیم مردا هارشدن 

الان خودت بااین حرکات دوست شوهرت بازم میزاری باشوهرش رفت وامد کنه گلم برام سوال شد .؟

منم بذارم شوهرم نمیره سمتش بره خودش میدونه چی میشه

بنظرم برای جلب نظر شما اینو گفته و اگرم واقعانظرش اینه بهتر بود خودش این برخورد رو بادوستش میکرد نه ...

شوهرم نمیدونست شمارشو ازتل پیدا کردم بعد  مرتیکه روسقطش کردم اخرازترس زنگ زده بود شوهرم شوهرم گفته بود خوب کرده

اگه خدا نمیخواست فقط به من اشکارنمیکرد خدا اخلاق منو میدونه 

خدا هیچوقت ابروی بندشو به وسیله بنده دیکه از بین نمیبره اگه هم متوجه شده بودی محترمانه تذکر میدادی نه که انقد تند بری 

تا خدا با من است زمانه با من است .

چقدر ادم فصول و بی شخصیتی هستی

یاور نمیشه شوهرت انقدر بی بخاره که اجازه داده بهت به یه مرد زنگ بزنی و این حرفا رو بارش کنی و اینکه هی اصرار داشتی که مداح هست و رو پروفایلش نوشته امان از دل زینب

به نظرم فقط نیت این بود که به این جور آدما توهین کنی و کل ماجرا دروغی بیش نبود

صبورانه در انتظار زمان بمان!هرچیز در زمان خودش رخ می دهد .باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند ،درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند  

چه مسخره

چه حرفا كه به دوست شوهرتون زديد و آبروي شوهرتونو برديد الان شما خيلي مدافع حقوق زناني؟پرچمت بالاس

چقدر فضول و بي حيا

اصلا كاش نميومدم تو اين تاپيك

والا مام دورو و برمون علنا ميبينيم كاراي بعضي شوهرارو ولي جرات نميكنيم اينجوري مرف بزنيم با يكي كه اصلا به ماربطي نداره خط و ربطش چيه

در ثاني يقه ي شوهرتو بگير اگه خيلي شكاكي

شوهر من يه عالمه دوست فاسد داره ولي هيچكدوم جرات اين عكس فرستادنارو ندارن پس مطمئن باش خود شوهرتم موافق بوده

اگه خدا نمیخواست فقط به من اشکارنمیکرد خدا اخلاق منو میدونه 

خدا بهت اشکار نکرده

با فضولی بی حدت و اینکه انقدر به شوهرت شک داری..وارد حریم خصوصی اون و دوستش شدی

صبورانه در انتظار زمان بمان!هرچیز در زمان خودش رخ می دهد .باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند ،درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند  
2801