2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها سلام
پسر من هم رفلاکس داره
قبلا خیلی زیاد بود الان کمتر شده
داره 7 ماه تموم میکنه
تا 4 ماهگی هم تو اوج رفلاکس بود قبلا رانتیدین فقطمیخورد زیاد اثر نداشت دکتر دو ماه امپرازول شروع کرده بهتره
اما رانیتدیین قطع کرد گفت شاید تشدید میکنه رفلاکسو
پسرم چند روزی هست معدش خیلی ترش میکنه
دستش مدام رو معدشه
میشه دونه های آمپرازول که 30 تا صبح تقسیم بر دو کرد 15 تا شو هم شبها بدم
یعنی 15 تا صبح 15 تا شب

مامان یک پسر خوشگل هستم 
دخترم 3ماه است از بدو تولد رفلاکس داشته نه اینکه استفراغ کنه؛ فقط شیر تا دهنش میاد و برمیگرده

امانمو بریده خواب و زندگی ندارم یه مدت متوکلوپرامید دادم اثر نکرد یه مدت شربت رانیتیدین دادم اونم فرقی

نکرد گفتن رژیم غذایی بگیر نمی دونم پروتئین گاوی و مرکبات و هزارتا چیز دیگه نخور نخوردم ولی باز هم

اثری نکرد تا بچه می خواد بخوابه میاره به دهنش حتی اگه 2ساعت قبل شیر خورده باشه زیر سرشو

اونقدر بالا میذارم که مثل اینکه نشسته خوابیده خلاصه هلاک شدم به نظر شماها این رفلاکش کی تموم میشه وزن گیریش هم خیلی خوبه...
CafeMom Tickers
سلام
مامان حافظ جان اگر تونستی بیا بگو پسرت چطوره . دختر من هفت ماهشه و یک شب هم اروم نخوابیده تازه من کارمندم صبح ها با گریه می رم سر کار افسرده شدم . حسرت یک ساعت خواب راحت رو دارم . دخترم هم الرژی داره و هم رفلاکس . شیر خشک نئوکیت می خوره ولی باز هم به خودش شب ها می پیچه دیگه نمی دانم چکار کنم اگر تجربه ایی دارید به من بگید ممنون می شم
سلام سهیلا جان
پسر من داره دو ساله میشه و هیچ هم بهتر نشده.شبها تا صبح بیقراری میکنه.کاش تجربه ایداشتم که کمکت کنه.متاسفانه همه راهها رو رفتم وبی فایده. روزها هم بد میخوابه؟
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706