2733
عنوان

خـتم زیارت عاشورا

354 بازدید | 71 پست

سلام دوستان 🌹

از شانزدهم تیر ماه مصادف با شب اول ماه محرم زیارت عاشورا را ختم میکنیم و برای تعجیل در فرج حضرت صاحب الزمان (عج) و حاجت روایی اعضای گروه دعا میکنیم ✨

🍃 روش ختم بدین گونه هست که هر کدام از ما هر روز به مدت چهل روز زیارت عاشورا می خوانیم (ممکنه چند روزی بیشتر بشه)

🌺 این ختم هدیه به امام زمان (عج) ، حضرت زهرا (س) ، امام علی (ع)  ، امام حسین (ع) و تمامی اصحاب آن حضرت و شهدا و اسرای کربلا می باشد...

عزیزانی که تمایل به شرکت در ختم دارند لطفا اسم نویسی کنند ، بعد از تکمیل لیست من هر روز پست مربوطه را ارسال میکنم و شما عزیزان لایک بفرمایید❤️

« اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم » یا زهرا (س)

@صهبای    

@درمسیرخدا    

@مائده6525221    

@گلابتوننن    

@مامانبزرگپانیذ    

سلام عزیزان 🥰 اگر تمایل به شرکت در ختم دارید لطفا اعلام بفرمایید 🌷

@dordone98    

@ایگار85    

@نگیییین    

@آنیتاآنیتا    

@مامان_محمدمحسن    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@70alna    

@mahsaaaa1    

@دخترم_عشقمه    

@اتنا52    

@مامان،مهدیار    

@yas64    

@mahyaaaaaaaaaa    

@گندمکوچولو    

@انگلیسی_خطیر    

@فرشتهm71    

@61ermiya61    

@999fateme    

@bahar1234556778888    

@بهارجاودان    

@malake_yazdahom    

@rose213    

@ملکهmقزی    

@فرشته1375    

@دخترپاییز67    

@ارغوانارغوانی    

@8272marmary @آب @م_آفتاب @mahsayiii_j @نیوشاجان سلام عزیزان 🥰 اگر تمایل به شرکت در ختم دارید ...

سلام بله اسم منم بنویس التماس دعا

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
2706