2777
2789
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 570895 بازدید | 69449 پست
بچه ها من مجبورم واسه اینکه پست ورزشا گم نشه هر چند صفحه که گذشت یاداوری کنم واسه دوستانی که ندیدن ر ...

بزار تو امضات لینکاشو

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه
دوستان گلم خسته نباشید تا الان ۴۰۴ کالری خوردم . شام هم یه کاسه سوپمو میخورم🤗🤗

شما کالری که مجاز به مصرفید چنده 

و در روز چند کالری میخورید

چقدر میسوزونید

چیزی کم کردید موثر بود 

ورزش هاتون با زمانش رو هم بگید😘😘😘😘

ببخشید اینقدر سوال کردم اخه خیلی انگیزه میخام خیال مکنم هنه لاغر میشن الا من

من را در Instagram دنبال کنید! نام کاربری: mah_pishony_m

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندتا دراز نشست. میزنی ورزشاتو میتونی با زمانش بگی بهم

صبح ورزشا تو مانکنو انجام دادم ۸۱ کالری سوزوندم 

ظهرم ۱۰ دقیقه دراز نشست زدم ۹۲ تا

عصرم ۱۵ دقیقه رقصیدم 

امروز کارم زیاد بوده نتونستم بیشتر ورزش کنم 

بچمو بخوابونم برم ۱۰ دقیقه دراز نشست  و ۱۰ رقص بعدم خواب

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
چالش رقصش کجاس  اون ورزشش که من فعلا امادگی ندارم

عزیزم چیکار به چالشش دهری روزی ۲۰ دقیقه برقص هرجور بلدی 

چالش ورزشم تو امضا بامداد جونه

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

سلااااام به دوستان پر انرژی ام😄

بچه ها من خواهرم هیکلش خوبه ولی صورتش خیلی لاغره و اصلا لپ نداره و گونه هاش تقریبا گود افتاده. چکار کنه ک وزنش بالا نره و فقط صورتش یکم تپل بشه؟ 

خواهش میکنم راهنمایی کنید اگه واقعا تجربش رو دارید

بامداد جان اگه پستم رو دیدید بهم بگید.

ژله و آب و میوه و روغن زیتون و... رو میدونم خوبه ولی تاثیری نداره.میخاد حتما یکی راهکاریو ک ارائه میده تجربه کرده باشه و راهنمایی کنه.

لطف میکنه هر کس جواب بده که خواهرم شدیدا ناراحته از اینکه صورتش خیلی لاغره☹

ممنووووون😗😗😗😗😗

اگه چیزیو محکممم از خدا بخوای حتما بهت میده😉
سلااااام به دوستان پر انرژی ام😄 بچه ها من خواهرم هیکلش خوبه ولی صورتش خیلی لاغره و اصلا لپ نداره و ...

فکر نکنم راهی باشه صورت چاق شه بدن لاغر بمونه .میتونه تزریق چربی کنه.

زندگی سالم و کاهش وزن(بامداد خمار)>گروه سبز  شروع :اول دی/قد۱۶۵،وزن اولیه۶۱،وزن فعلی ۵۹.۱،وزن هدف ۵۶.💖💪💪💪به زودی موفق میشم😉🥰
خانوما هندوانه چاق میکنه اگه یه دل سیر بخورمش 400 تا دیگم کالری اضافه دارم

نه بخور از کالریت بالا نره

امشب در حد دو کیلو غذا خوردم

فردا فست خداکنه جبران شع

😥😥😥😥من رفتم لالا

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

من این هفته سه بارگند زدم خدایااااااااا

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

دوستانی که با من هم وزنن دوست داشتید بیاد باهم رقابت کنیم هم انگیزمون بیشتر میشه هم وزن کم میکنیم 😉

درخواست دوستی بدید بدونم کیا با منن و اینکه هروز بیایم به هم گزارش کارامون بدیم 

برا روحیمونم خوبه کالریمونم بیشتر مواظبیم 😎😊

من دیگه رفتم شبتون بخیر دوستون دارم😍😘😗

من این هفته سه بارگند زدم خدایااااااااا

محدثه جون اندامتو بزار ببینیم میگی ۶۰ کیلویی چه شکلی شدی 😍😘

۱۲۰۰کالری مصرف.

۱۰۰کالری فقط سوزوندم و چالش بامداد رو انجام. دادم.

زندگی سالم و کاهش وزن(بامداد خمار)>گروه سبز  شروع :اول دی/قد۱۶۵،وزن اولیه۶۱،وزن فعلی ۵۹.۱،وزن هدف ۵۶.💖💪💪💪به زودی موفق میشم😉🥰
2801